Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 16:24, 16 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Irenko pospacerowalam z Toba i mama po ogrodzie ladne te brazy i zielenie jeszcze chwilka i zacznia sie kolory pokazywac (ja mam juz zolty, bo jasmin kwitnie i troche rowego od kaliny)
Lapki juz swedza by cos porobic mnie tez dzis swedzialy wiec bylo male otwarcie sezonu ogrodowego

Też mnie swędzą i na tym koniec, muszę poczekać.
A jednak udało się z tym jaśminem nagokwiatowym, mój jeszcze śpi albo o nim zapomniałam...zajrzeć, on się pnie i wspina.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:26, 16 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
greg66 napisał(a)
U mnie chyba jeszcze wszystko śpi, choć dzis spanikowałem i obciąłem jednego miskanta bo cos zielonego wychodziło z niego, 15 st na dworze.
Ale chyba się wstrzymuje z cięciem.

Hym..miskanty wrażliwe, jak to coś ściął, nakryj i po problemie, pewnie podobnie zrobię. Tylko cięgiem nie mam czasu, dziś nawet 5 minut nie byłam.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 16:36, 16 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Milka napisał(a)

Też mnie swędzą i na tym koniec, muszę poczekać.
A jednak udało się z tym jaśminem nagokwiatowym, mój jeszcze śpi albo o nim zapomniałam...zajrzeć, on się pnie i wspina.

ja mam 3 sadzonki zrobione wlasna reka. Jeszcze malutkie sa. Troche schowane za kamieniem, w planie jest, ze sie przez ten kamien beda zwieszac, no ale to moze za rok, narazie musza urosnac
no ale cieszy ten kolor w styczniu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 16:40, 16 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dzielna dziewczynka, buziak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 17:56, 16 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Milka napisał(a)

Na bank sucha, opady niby jakieś są, ale to wszystko mało.
Ja z kolei się zastanawiam, kiedy nawóz dla kwasolubów i kiedy ciąć hortki, skoro pogoda, jak w marcu?

Też mam ten dylemat i z różami też...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
an_tre 19:26, 16 sty 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Milka napisał(a)
Nowy wpis, tu post do Andy


Serdeczne dzięki, miłe to co piszesz.
Ma humor mama, a to już nieźle, udaje mi się moimi sposobami kontrolować chorobę, nawet żartuje i czasami kokietuje.
Ewo, ja zaczynam cięcie róż, skoro robiłam to w różnym czasie w okresie 23 lat i żyją, to może i teraz mam nosa
czekam na Blue in Raphsody

Irenko cudownie, że mamy ogrody to panaceum prawie na wszystko, Blue in Raphsody piękna jak cały twój ogród, w którym przeżywasz ważne i niezapomniane chwile...
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Dorota123 21:45, 17 sty 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Milka napisał(a)


Planuję zakup donicy, bo jodła kaukaska wyciągnięta z domu ma się dobrze, będę ją uprawiać w donicy na drzewko świąteczne, ale ciut ją będę formować, czy one to lubią, nie wiem.
Nie wiem, czy ktoś poruszył ten temat. Ja mam kilka jodełek w ogródku. Posadziłam, żeby nie było problemu z drzewkiem na święta. Co rok jak są młode przyrosty wiosną chodzę i paznokciami skracam je o połowę. Nie sekatorem, bo poprzycina się młode igły i będą brzydko wyglądały. Mam całkiem ładne, wyszczuplone choinki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Urszulla 13:59, 18 sty 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Twoja mama bardzo lubi wszystkie zakątki ogrodowe fajnie że jest szczęśliwa
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 07:05, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Też mam ten dylemat i z różami też...

Jak tylko czas będę mieć, tnę...właściwie, to ja część już w listopadzie skróciłam,zostały głównie pnące.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:07, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)
Irenko cudownie, że mamy ogrody to panaceum prawie na wszystko, Blue in Raphsody piękna jak cały twój ogród, w którym przeżywasz ważne i niezapomniane chwile...
Pozdrawiam serdecznie

Aniu, sama prawda, nawet nie wiesz, jak mi się chce potyrać w ogrodzie. Od razu nowych sił nabiorę.Dzięki serdeczne, też wszelkiej pomyślności życzę oby nas plagi nie dopadły no i to cholerne zdrowie żeby było
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies