Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Basilikum 10:12, 31 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Milka napisał(a)
Jest zimno, teraz -5. Bielutko, powietrz suche i zdrowe, fajnie jest. Mąż robi śniadanko, potem wyjdę na powietrze.
Nadal szukam, chyba nie trafiłam jeszcze na swojego

tak tak trzeba tego swojego znalezc
bedzie domowy?
z dluzszego dnia tez sie ciesze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasya 10:21, 31 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42250
Milka napisał(a)
Jest zimno, teraz -5. Bielutko, powietrz suche i zdrowe, fajnie jest. Mąż robi śniadanko, potem wyjdę na powietrze.
Nadal szukam, chyba nie trafiłam jeszcze na swojego

Ale ze męża szukasz ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Milka 10:24, 31 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ha ha, na boga nie, kota
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beamilusia 13:32, 31 sty 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Irenko. Dziękuję, że do mnie zaglądasz. Podziwiam, że tak pięknie wkomponowałaś swój ogród w istniejące nasadzenia. Drzewa masz ogromne, a tak wspaniale rosną pod nimi wszelkie krzewy, a szczególnie byliny i trawy. Nie wiem, jak tego dokonałaś, że pod drzewami kwitną nawet hortensje ogrodowe (trzeba je chyba podlewać szczególnie obficie). U mnie nie chciały kwitnąć, a nie rosły pod drzewami. Okrywałam je zimą słomą, suchymi liśćmi po same koniuszki pędów. Zimę przetrwały dobrze, ale niszczyły je wiosenne przymrozki. Teraz mam je posadzone w donicach i na zimę przenoszę do piwnicy, a wiosną z powrotem na zewnątrz. U Ciebie w donicach widzę hortensje bukietowe i przepięknie kwitną. Masz piękny ogród, taki niepowtarzalny. Pozdrawiam serdecznie

____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Joku 13:38, 31 sty 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Milka napisał(a)
Ha ha, na boga nie, kota





Obejrzawszy twoje hortensje w donicach myślę z optymizmem o swojej aktualnej hodowli.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basilikum 13:39, 31 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ale sie usmialam z poszukiwan meza
moze by ogloszenie dac "zamienie meza na kota"
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 14:45, 31 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)

tak tak trzeba tego swojego znalezc
bedzie domowy?
z dluzszego dnia tez sie ciesze

Ma być tylko domowy, bo ulica ruchliwa i niebezpieczna i szkoda byłoby kotka. Musi być milusiński.
Byłam na spacerze z psami, potem z wnusią i córą, zrobiłam 12tys kroków i 1,5km z psami, sporo, bo czuję w nogach. Po drodze spotkałyśmy kotkę, tak na oko 7-miesięcy, jejku jaka była milusińska, cudowna, no ale to czyjaś, więc nie mogłam jej zabrać.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:48, 31 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
beamilusia napisał(a)
Witaj Irenko. Dziękuję, że do mnie zaglądasz. Podziwiam, że tak pięknie wkomponowałaś swój ogród w istniejące nasadzenia. Drzewa masz ogromne, a tak wspaniale rosną pod nimi wszelkie krzewy, a szczególnie byliny i trawy. Nie wiem, jak tego dokonałaś, że pod drzewami kwitną nawet hortensje ogrodowe (trzeba je chyba podlewać szczególnie obficie). U mnie nie chciały kwitnąć, a nie rosły pod drzewami. Okrywałam je zimą słomą, suchymi liśćmi po same koniuszki pędów. Zimę przetrwały dobrze, ale niszczyły je wiosenne przymrozki. Teraz mam je posadzone w donicach i na zimę przenoszę do piwnicy, a wiosną z powrotem na zewnątrz. U Ciebie w donicach widzę hortensje bukietowe i przepięknie kwitną. Masz piękny ogród, taki niepowtarzalny. Pozdrawiam serdecznie


Beatko, dziękuję za odwiedziny i pochwały.
Wszystkie nasadzenia na ogrodzie, to dzieło moich rąk, nic wcześniej tam nie było, tylko pustynia.
Te wiosenne przymrozki i u nas psocą, rok temu były w kwietniu i maju, ogrodówki oberwały, ale mimo to pięknie kwitły. W zasadzie jeśli rośliny mają wodę, to nawet bez żadnych nawozów wszystko buja.
Dzięki, posyłam serdeczności
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:49, 31 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Joku napisał(a)





Obejrzawszy twoje hortensje w donicach myślę z optymizmem o swojej aktualnej hodowli.

Jolu, zobaczysz, że się uda i będziesz bardzo zadowolona
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:49, 31 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Ale sie usmialam z poszukiwan meza
moze by ogloszenie dac "zamienie meza na kota"

Też się uśmiałam, ale męża nie zamienię, drugiego takiego nie ma
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies