Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » No to czas zacząć...

Pokaż wątki Pokaż posty

No to czas zacząć...

Zana 07:01, 06 lis 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Bardzo konkretny początek poczyniłaś. Mało kto zaczyna od drzew. Zakątek z hydrantem faktycznie problematyczny, dobrze że chociaż tę rurę można uciąć. Pokaż to miejsce z większej perspektywy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwik69 10:17, 06 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ale fajnie! drzewka już są a teraz możesz sobie planować i rozrysowywać przyszłe rabaty może warto podsypać trochę obornika i mączki bazaltowej,aby do wiosny gleba była wzbogacona,bo widzę piaszczystą glebę !
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Iwula 12:13, 06 lis 2017


Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 90
Jak przestanie padać postaram się zrobić lepsze zdjęcia tego trudnego zakątka... Ziemia już wysypana obornikiem i mączka. Przekopane i wygrabione. Drzew byłam pewna ,że tam je chce dlatego już rosną
..gorzej z resztą
____________________
Iwona No to czas zacząć
Iwula 14:03, 20 kwi 2018


Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 90
Witam,
Dostałam " w spadku" trzy bukszpany. Niestety sa średniej jakości- widoczne sa dziury... Czy da się je jakos "naprawic"?? Czy moge je krócej przyciąć???




dziekuję z góry za pomoc
____________________
Iwona No to czas zacząć
Toszka 20:38, 08 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Teraz zbyt późno na cięcie. Jest ryzyko przemarznięcia młodych przyrostów, które po cięciu na pewno wypuszczą.
Teraz możesz wysypać rabatę drobną korą (frakcji 0-20mm - ta bardzo ładnie wygląda na rabacie). W drugiej połowie marca mocno przytnij. Uformuj. Ładnie się zapełnią i nabiorą kształtu. Teraz koniecznie wytnij te zainfekowane gałązki z żółtymi liśćmi.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Iwula 10:28, 09 sie 2018


Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 90
Bardzo dziekuję
____________________
Iwona No to czas zacząć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies