Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:59, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
dominika_ napisał(a)
Wybierasz się?

Raczej nie. W ub roku byłam, ciekawie ale... do Kutna w tym roku pojadę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:00, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Anda napisał(a)
Śliczne masz jeżówki Uwielbiam właśnie różowe najbardziej

Fajne są. Wczesniej nie bardzo lubiłam kolor różowy ale teraz widzę, że fajnie przełamuje zieleń a u mnie jej po dostatkiem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:05, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Magleska napisał(a)
dzięcioły super,że taką fotkę dałaś radę im zrobić ...super ...u mnie przychodzą sarny ,bociany zające,ale jakoś nigdy nie udało mi się ich na zdjęciu chwycić ....i pozachwycałam się jeżówkami


Czasami mi się uda zrobić zdjęcia tym skrzydlatym Okazalo się, że to mama uczyła synka więc były zajęte a ja skorzystałam
Upolowac zające czy sarnę aparatem to sztuka jak na razie nie dla mnie Trzeba by mieć bardzo dobry obiektyw.
jeżówki sie klaniaja nisko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:05, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Margerytka40 napisał(a)
Wpadłam na jeżówki i na dzięcioły. I jedne i drugie śliczne.

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:11, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
AgataP napisał(a)
A ja poczekam na podporke pod edenke. Ciekawa jestem wielkosci Twojej rozyczki. U mnie ladnie rosnie, ale nie jest za duża. Moze potrzebuje jeszcze czasu. LO u mnie nie choruje jak na razie, moze dlatego ze ma przewiew w nozkach. Ciekawe. No i dostaje gnojowke z pokrzyw, a tera z wrotyczu ze skrzypem.

No to się doczekalaś Zaraz pokażę
Edenka wypusciła jak na razie jeden długi pęd ok, 1,7m . Pozostałe ma krótsze ale bylo na nich sporo kwiatów.
A wiesz, że możesz miec rację? LO ma zaduzo pędów, gęsto tam niemilosiernie. Może go prześwietlić trochę Pokrzywe dostała, dam chyba jeszcze raz.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:15, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Większość dnia lało więc trudno bylo zrobic dobre zdjęcia. Mam takie piekne obeliski do róż Jest ich 4 Mają 2 metry wysokości.

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:21, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Na tych obeliskach pieknie by wyglądała Ascot;) Cóż, pnąca to ona nie jest

Acropolis ma w tym roku niewiele kwiatów. Nie wiem, może za malo nawozu Albo miejsce jej nie odpowiada

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasiolaaa 21:23, 13 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Zubry dziki tak a ptaszyny jakies lataja ale takich nie widzialam chyba za malo sie znam na ptaszkach hihihi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
jolanka 21:27, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Bonica obsypuje sie kwiatami. Są niewielkie ale bardzo urokliwe. Jest ich bardzo dużo. Krzaczek jest zdrowy, zagęszczony, jak na drugi rok w ogrodzie sprawuje sie swietnie



Candlelight rok temu wyglądala fantastycznie. W tym po dużych deszczach dostala ciapek, kropek na platkach- tego nie pokazuję . Nie wygląda to dobrze.



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:33, 13 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Schone Maid pomalutku, doslownie pomalutku cos pokazuje.



Concerto 94, kupowalam bez przekonania ale.. podoba mi się. szybko buduje krzaczek, jak na razie tfu, tfu zdrowa, duuuzo kwiatów.



Darcey Bussell musze przenieść w bardziej eksponowane miejsce. jest przepiekna a pod Louis Odier troche ginie.



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies