Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

_Martini_ 23:09, 13 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
jolanka napisał(a)


A Schone Maid Ci się nie podoba? a ta nowa Eisvogel? jest co prawda troche wyższa od DB ale niewiele.

A weź! Mi się już nic nie może podobać. Zamykam listę i koniec kropka
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Gruszka_na_w... 23:11, 13 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Piękne te obeliski. Solidna robota, długo posłużą.
Różami się pozachwycałam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 23:13, 13 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jolu - gdzie ci się dzięcioły udało uchwycić? Zdjęcia cudne. I ptaszków i róż.

A podpory miodzio wymyśliłaś. Rozumiem z prętów zbrojeniowych? Też jestem ciekawa skąd ozdoba górna. Całość super.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
00:31, 14 lip 2017
Dawno nie byłam. Jeżówki przepiękne, róże również. Ozdób gratuluję
AgataP 11:04, 14 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Joluś no doczekałam się, obeliski piękne... ciekawe jak to z tą Edenką będzie. Doczytałam będziesz ją okrywać?? U mnie w tamtym roku wypuściła bat, ale co z tego jak zmarzł i musiała startować na nowo. Teraz jest gęsta na dole, ale w górę nie idzie. A ja szalona posadziłam ją przy pergoli. No ale znalazłam sposób, obok posadzę NEw Dawn - górę zapełni i już
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 12:00, 14 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
pięknie róże i piękne obeliski
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Agania 12:35, 14 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
Gospel w tym roku jest troche jaśniejsza niż w ubiegłym ale tak samo pachnąca i piekna. Zapach czuć dookoła



Jubilee Celebration na razie ma wiotkie pędy, piekne kwiaty oglądam od dołu też jesienny zakup więc cierpliwie czekam


Niezwykle piękne, ciekawa jestem jak masz rozplanowane różanki, jaki pokrój i wys. docelową mają te nowości w ogrodzie?
Obeliski maja ładną końcówkę, ale wysokie, gdzie kupiłaś?... masz do nich pnące różyczki posadzone i jakie?
Dawno nie było szerszych kadrów, tak bardzo brakuje mi róż w ogrodzie, dlatego też mało bywam, ale pozdrawiam Jolu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasiolaaa 22:15, 14 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Gospel piekna roza
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
KasiaWB 21:39, 15 lip 2017


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Róże piękne Obeliski pierwsza klasa Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 20:18, 16 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Sylvana napisał(a)
Jolu chciałam Cię spytać o Gospel....czy to normalne, że leży??? Ten typ tak ma czy jest jeszcze za młoda....to jej pierwszy sezon???
Pachnie cudnie...potwierdzam


Sylwia, u mnie ma drugi rok i krzaczek jeszcze nie jest zbyt okazaly. Pędy lekko sie przewieszają ale tak po ziemi to nie. Podobno potrzebuje czasu aby zbudowac mocny krzak. ja czekam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies