Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Alicja169 19:40, 21 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Piękna prezentacja kropli deszczu na pięknych kwiatach królowej
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
jolanka 19:41, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)
Jola, kiedy sie wybierasz po roze ? a kiedy reklamacja, wiesz juz ?

Jadę w ostatni weekend października. Mam nadzieję, ze dostanę to co chcę Reklamacyjne róże to dopiero w drugiej polowie października. Jutro będę dzwoniła bo chyba cos jeszcze przy okazji domowię.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:44, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
asiak napisał(a)
Jolu, różyczki prześliczne
Pogoda mało sprzyjająca dla róż..

To prawda Asiu, pogoda naprawdę narozrabiała. Liczyłam na koncert kwiatów i kolorów a tu tylko pojedyncze, mizerne, nie tak to mialo wyglądać. Cieszę się, że mimo wszystko krzaki nawet nie są zbyt chore.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 19:45, 21 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41685
jolanka napisał(a)

Jadę w ostatni weekend października. Mam nadzieję, ze dostanę to co chcę Reklamacyjne róże to dopiero w drugiej polowie października. Jutro będę dzwoniła bo chyba cos jeszcze przy okazji domowię.


to jezeli tak to ja Gospel bym jeszcze chciala
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
yolka 19:46, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Twoje wrześniowe róże piękniejsze niż u mnie w lipcu moje potargane przez wichury i ulewy, coś tam kwitnie ale za dobrze nie wygląda
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 19:49, 21 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Przepiekne , ale się biedroneczka przed deszczem schowała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 19:49, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)
a co mozesz powiedziec z praktyki o williamie morrisie w porownaiu do eisvogel i alexandra of kent ?


Kasiu, WM w ub roku kwitł pięknie. Teraz masakra. Pojedyncze kwiaty. Chyba nie lubi takiej pogody Lekko się pokłada ale to będzie duża róża.
Eisvogel to na razie malutki krzaczek sadzony wiosną z gołym korzeniem. Cieszę się, że mogłam zobaczyć kwiaty w tym roku. Zapach śliczny choć może nie tak intensywny jak no Gospel. Chcę zamówić jeszcze jedną. Ma coś w sobie
Alexandry nie mam więc trudno mi cos powiedzieć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:53, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Jolcia, te róże to chyba do zdjęć suszyłaś suszarką . Mimo deszczu piękne są. Moja, ta jedyna ocalała z pogromu ma pąki, ciekawe czy zdoła rozwinąć . Jeden co już, już prawie pękał to w połowie zeżarła jakaś kreatura .

Nie suszyłam ale robiłam przez ostatnie kilka dni "pomiędzy" kroplami
Też jestem ciekawa czy pąki dadzą radę się rozwinąć. Bardzo bym chciała bo nie nacieszyłam się nimi
Takich kreatur to na potęgę jest ostatnio. Miałam nadzieję, że skrzydlate, skoro tak dbam o nie, trochę je przetrzebią ale niestety im też się nie chce latać w taki deszcz
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:54, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Alicja169 napisał(a)
Piękna prezentacja kropli deszczu na pięknych kwiatach królowej

Dziękuję Alicjo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:58, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
yolka napisał(a)
Twoje wrześniowe róże piękniejsze niż u mnie w lipcu moje potargane przez wichury i ulewy, coś tam kwitnie ale za dobrze nie wygląda

Ja ciesze się z każdego kwiatu bo też przecież trąba powietrzna, które nas nawiedziła, spustoszyła ich wtedy mnóstwo. To co pokazuję to naprawdę pojedyncze Ale przynajmniej krzaki wyglądają dobrze więc jeśli zima odpuści to w przyszłym roku powinny pokazać na co je stać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies