Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 19:58, 25 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Co to Sz.Z?

Na priv
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 19:59, 25 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Chociaż ja już mam szlaban na ten rok na zakupy. Robię sobie tylko listy na wiosnę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 07:08, 26 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasya napisał(a)


no kurcze to musze zajrzec, Gosia, co ty na to ?



A kysz siło nieczysta


przecież narobiło mi się z 10 doniczek do wysadzenia ;(
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anusia 08:02, 26 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
jolanka napisał(a)

Witaj w moim ogrodzie
Zagladalam czasami do Ciebie ale cichutko
Pogodę mamy taka samą. Tylko czasami można zrobić fajne zdjęcia. Cóż, ten rok nie był dobry dla roślin.
Tulipanowiec rzeczywiście rośnie duży. Mój jest kolumnowy wiec przynajmniej w szerokość nie będzie się rozrastał. Jeśli ogladasz go u sąsiada to prawie tak samo jakby był u Ciebie


Jolu ja wiem, że byłaś u mnie w wątku i nie takie cichutko bo pozostawiłaś wpis. Ja mam Ciebie od dawna w obserwowanych ale coś przeszkodziło mi kiedyś w napisaniu komentarza a póżniej zapomniałam hehe. Tak tez bywa.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Gocha 09:43, 27 paź 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jolu ale ślicznie u Ciebie przebarwiały się drzewa. Grujecznik jak dla mnie najpiękniejszy. Tylko szkoda ze tak krótko ma takie kolorki. Joluś czy kupowałaś jakieś róże w naszych okolicach. Bo ja nic nie kupiłam i zastanawiam się jeszcze nad tym. Nawet nie wiem czy jeszcze Pani P. ma tę różę niemiecką. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
jolanka 16:33, 29 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Chociaż ja już mam szlaban na ten rok na zakupy. Robię sobie tylko listy na wiosnę.

Alez oczywiście, listy wiosenne?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:34, 29 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)



A kysz siło nieczysta


przecież narobiło mi się z 10 doniczek do wysadzenia ;(

Oj tam, oj tam - 10 czy więcej co za różnica?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:35, 29 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Anusia napisał(a)


Jolu ja wiem, że byłaś u mnie w wątku i nie takie cichutko bo pozostawiłaś wpis. Ja mam Ciebie od dawna w obserwowanych ale coś przeszkodziło mi kiedyś w napisaniu komentarza a póżniej zapomniałam hehe. Tak tez bywa.


Nie pamietałam Ciesze się, że już będę pamiętać bo też dodałam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:37, 29 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gocha napisał(a)
Jolu ale ślicznie u Ciebie przebarwiały się drzewa. Grujecznik jak dla mnie najpiękniejszy. Tylko szkoda ze tak krótko ma takie kolorki. Joluś czy kupowałaś jakieś róże w naszych okolicach. Bo ja nic nie kupiłam i zastanawiam się jeszcze nad tym. Nawet nie wiem czy jeszcze Pani P. ma tę różę niemiecką. Buziaki

Naprawdę krótko W ub roku taki nie był więc narobiłam zdjęć jak g...a aby starczyło na zaś
O różach napisałam u Ciebie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:01, 29 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Dawno nie pokazywałam żadnych zdjęć. Trochę robiłam ale ponieważ najczęściej zaglądałam na O. przez telefon i tablet nie mogłam niczego wgrać
Pogoda znowu masakryczna więc dopóki mogę dla poprawy nastroju fotki z 18 października
Hortensja Wim"s Red w tym roku nie miała kwiatów Nie mam pojęcia dlaczego. Liscie piekne ale.... chciałabym zobaczyć coś więcej



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies