Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:24, 14 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
inka74 napisał(a)
nie zamierzam nawet się śmiać, też tak miałam dopóki nie okazało się, że bez trudu dają radę. Ba nawet lepiej niż inne. Może nie do kopania ale do chwastów i wykopywania tulipanów idealne.

Postanowiłam sobie, że pozbieram wszystkie narzędzia porozpirzane po całym ogrodzie i garażu Ale się zdziwię co mam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AsiaK_Z 21:28, 14 maj 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
jolanka napisał(a)
w drewutni goście

Jessssuuuuu, w życiu bym nie poszła do drewutni ... moja zeszłoroczna ropucha to Pikuś ale przyznam, że Gościu ma śliczny garniturek
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
jolanka 21:32, 14 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kindzia napisał(a)
Podziwiam Twoją umiejętność rozpoznawania ptaków!
Piwonię masz piękną Ja miałam mieć jedną, lawendową, ale teraz jakimś przypadkiem przywlekłam drugą, bardzo nierozsądnie! Słabo z miejscem mam.
Róże wybitnie szybko w tym roku, w sobotę się właśnie dziwiłam, że już się otwierają...nie pamiętam, żeby w pierwszej połowie maja kolor róży wielkokwiatowej zobaczyć...może będziemy mieć 3 kwitnienia w tym roku

Kasiu, ja? Bogdzia to jest moje guru od ptaszorów. Uczę się cały czas. Fajnie jest zrobić zdjęcie a później szukać nieznanego do tej pory ptaszka. Już sporo rozpoznaję a szczególnie te, które często przychodzą

U mnie piękne są dopiero od jesieni. Tylko ta jedna drzewiasta ma dwa lata.
Sadzonki dostałam od Tess Wiosna dokupiłem kilka ale na kwiaty to pewnie długo poczekam bo kłącza były malutkie. Postanowiłam sobie, że nie kupię więcej w woreczkach z trocinami bo albo nie rosną albo siedzą i myślą co zrobić. Szkoda kasy.
Z różami to jakie anomalie Obyś miała rację z 3 kwitnienami ale.... chyba nic z tego Będą miały pewnie dłuższą przerwę albo wcześniej skończą.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:35, 14 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
AsiaK_Z napisał(a)

Jessssuuuuu, w życiu bym nie poszła do drewutni ... moja zeszłoroczna ropucha to Pikuś ale przyznam, że Gościu ma śliczny garniturek

No coś Ty, taki śliczniutki. Sylwia nawet zauważyła, że kleszcz go wredny dopadł
Twoją ropuchę pamiętam, za księcia miała robić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Makao_J 19:27, 15 maj 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U mnie kotka takie wciąga prawie codziennie. Niektóre udaje mi się uratować

Przyszłam od Izy Twoją kalinę zobaczyć. Pamiętam jak ją brałaś. Ciekawa jestem czy dużo przyrosła
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
jolanka 12:39, 16 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Makao_J napisał(a)
U mnie kotka takie wciąga prawie codziennie. Niektóre udaje mi się uratować

Przyszłam od Izy Twoją kalinę zobaczyć. Pamiętam jak ją brałaś. Ciekawa jestem czy dużo przyrosła

Mam podejrzenie, że przychodzi czasami jakiś dziki kot i poluje

Zrobię zdjęciem tej Kaliny w całości i pokażę. Wydaje mi się, że długo się ukorzeniala i powinna być troszkę większą.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:42, 16 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Hurra, wreszcie trochę popadało Mam podlane.

Jeszcze kilka dni mam zajęte sprawami rodzinnymi i może wreszcie pójdę do ogrodu nie tylko zrobić obchód ale są popracować. Nocą się nie da
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Wiolka5_7 13:58, 16 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20601
U mnie też pada w końcu od 3h
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
frezja 14:00, 16 maj 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Wczoraj u mnie popadało, nawóz rozsypany, a teraz pora na kawkę w ogrodzie..bo mamy dość ciepło
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jolanka 19:10, 16 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie też pada w końcu od 3h

Kto by pomyślał, że będziemy tęsknić do deszczu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies