Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:52, 13 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasia_CS napisał(a)


Oj tak! Venus to moje marzenie!

Śliczna jaszczurka! Taka soczysta zieloniutka, a jak jeszcze nie masz dzięki niej ślimaków, to powiedz jej, żeby kumpli wołała i zapraszała też do naszych ogródków

Tylko westchnęłam kiedy ja oglądałam Za duża była na moją kieszeń

Pan jaszczurek ma duuuźo kumpli ale powiedział, że im u mnie za dobrze aby się przeprowadzali
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:54, 13 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Powzdycham sobie do tych piwonii


Na sąsiedniej działce rosła pigwa wprowadzona na drzewko. Zjawiskowa. Ale kilka lat temu Pan ją wyciął bo nie dawał już rady z mszycami.

No nie strasz, jak na razie mszyce ja omijają
Ja też prowadzę na drzewko. Rośnie razem z jabłonkami i śliwkami
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:56, 13 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)
Ale fajnie kwitnie ta pigwa . No i naleweczka może będzie .
Jaszczur śliczny, ja muszę pilnować bo u mnie koty polują na biedaczki...

No tylko dlatego ją posadziłam

Koty to rzeczywiście nie dadzą pożyć za długo biedulkom U mnie chyba te większe ptaki czasami na nie polują
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:58, 13 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Alicja169 napisał(a)
Kwiaty pigwy rzeczywiście piękne, ale na nalewkę jednak lepsze owoce pigwowca, wypróbowałam

Podobno ale zachciało mi się właśnie drzewa ligowego a pigowce to krzaki a korzenie mają ogromne.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
paulina_ns 22:20, 13 maj 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
No to mnie zaskoczyłaś, na zdjęciach pokazują ją jako białą. Pokaż ją jak się bardziej rozwinie, mam dylemat, czy zakupić
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
tulucy 22:58, 13 maj 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
To ja mam takie mini widełki i mini pazurki i bardzo je sobie chwalę, zwłaszcza przy rozgarnianiu kopczyków.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 23:25, 13 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)

Już widzialam
Tylko się nie śmiej, że taka ze mnie ofiara. Nawet nie spróbowałam nimi robić, tylko uznałam, że skoro plastik to nie dadzą rady. Już spróbowałam, super
nie zamierzam nawet się śmiać, też tak miałam dopóki nie okazało się, że bez trudu dają radę. Ba nawet lepiej niż inne. Może nie do kopania ale do chwastów i wykopywania tulipanów idealne.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kindzia 09:31, 14 maj 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Podziwiam Twoją umiejętność rozpoznawania ptaków!
Piwonię masz piękną Ja miałam mieć jedną, lawendową, ale teraz jakimś przypadkiem przywlekłam drugą, bardzo nierozsądnie! Słabo z miejscem mam.
Róże wybitnie szybko w tym roku, w sobotę się właśnie dziwiłam, że już się otwierają...nie pamiętam, żeby w pierwszej połowie maja kolor róży wielkokwiatowej zobaczyć...może będziemy mieć 3 kwitnienia w tym roku
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
jolanka 21:21, 14 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
paulina_ns napisał(a)
No to mnie zaskoczyłaś, na zdjęciach pokazują ją jako białą. Pokaż ją jak się bardziej rozwinie, mam dylemat, czy zakupić

Oczywiście pokażę ale biała nie jest na pewno tylko kremowa. Zobacz na stronę F. Taki ma rzeczywiście kolor. Janka też ją ma.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:22, 14 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
To ja mam takie mini widełki i mini pazurki i bardzo je sobie chwalę, zwłaszcza przy rozgarnianiu kopczyków.

No widzisz, a ja rzuciłam do garażu. Nawet nie wiem skąd je mam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies