Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:53, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kindzia napisał(a)
Mam ceramicznego kwiatucha Przywiozła mi swoją własnoręczną pracę Małgosia z Lublina Twój mak też piękny! Małgosia mówiła, że z kolorami trzeba uważać, inaczej wygląda przed wypalaniem, inaczej po szkliwieniu i wypaleniu...ciężka sprawa.

Powojniki u mnie też długo nie chciały, ale teraz już rosną. Dlatego kupiłam następne trzy i mam nadzieję, że za 3 lata będzie je widać...chyba, że nornice je zeżrą...bo znowu mi zaczęły koło róż ryć


Widziałam jakiego Śliczne Gosia zrobiła
Z tym szkliwieniem to prawda. Nigdy nie można przewidzieć co wyjdzie po wypaleniu. Ale cala zabawa wlasnie na tym polega, czeka się ... a tu niespodzianka

Dwa powojniki mi tez wypadły Jeden przemarzł, jeden złapał rdzę i musiałam wyrzucić. mam ochotę jeszcze na kilka. Słupków ogrodzeniowych mam dużo
Nornic pozbyłam sie rok temu takimi różowymi granulkami sypanymi do korytarzy. Liczę na to, że w tym będą pamiętać i nie przyjdą
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:58, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Catalinasdiary napisał(a)
Obejrzałam zdjęcia i jestem w szoku Rękodzieło idzie Ci znakomicie, a jak cieszy to już wg super. Przetacznik ładny, ten kolor bardzo mi odpowiada i sama się zastanawiam gdzie u siebie go ulokować. I róże <3 Co nie zajrzę na wątek to lista moich chciejstw się rozszerza A Minerva to już od dłuższego czasu ucieka mi z koszyka, wiecznie wykupiona.

Bardzo dziękuję za tyle komplementów
Czytałam wpisy u dziewczyn i przetaczniki nie ciesza się zbytnią popularnością ale ja je uwielbiam. Kilka mi nie przetrzymalo zimy więc odkupuję Ciekawe jest to, że rosly obok szałwii i ona rośnie jak szalona a przetaczniki zniknęły. Kępa, ktora rosła oddzielnie, przezyła. Nie wiem czy to przypadek czy...
Róże dzialają jak narkotyk. Czym więcej się ich ma tym więcej się ich chce
Minerwa pachnie obłędnie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:59, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
anbu napisał(a)
Jolu śliczne foty Powojniki mnie zachwyciły
Sójki wścibskie u Ciebie strasznie

Buziaki Aniu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:00, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
ag_zie napisał(a)
Piękne maki zrobiłaś! A różyczki przecudne!


Aga, fajnie, że znowu jesteś
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:01, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
elka_ napisał(a)
Piękną biżuterię ogrodową zrobiłaś, prawdziwa rękodzielniczka z ciebie

Podziwiam twoje róże, proszę również o szerszy kadr z Louis Odier.

Haha, sama cieszyłam się jak dziecko kiedy dostałam gotowe maki wyjęte z pieca
LO pokażę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:02, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasya napisał(a)
Chyba pracowity weekend był skoro taka cisza tutaj

Nie tylko weekend A z pracą ogrodową niewiele mialo wspólnego. Szkoda
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:04, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasiolaaa napisał(a)
Joluś przepiekny ten twoj przetacznik i zazdroszcze deszczu chociaz i u mnie troszke w sobote popadalo ale juz w niedziele bokiem przeszło

Kasiu, cieszę się, ze popadało ale przy moim piachu pewnie i tydzień byloby malo.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:05, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)



Zupełnie nie wiem jak mogły mi umknąć te cudne maki. Czekam z niecierpliwością aż pokażesz te z pieca.

No ja sama nie wiem
Czekam z niecierpliwością na te "piecowe". Nie mogłam być w tym tygodniu na zajęciach więc jeszcze troche poczekam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:10, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
UrsaMaior napisał(a)
Co kupiłaś gadaj szybko! Ja też znów róże zamówiłam, bosz, a miałam już nic a nic, nigdy

Haha, kupilam kilka
Lady of Hamilton, Constanze Mozart, Munstead Wood (odkupiona bo nie przezyła zimy), Queen of Sweeden.
I nie wiem jak to się stało ale pomyłkowo została zapakowana do samochodu Gouthe zamiast wybranej innej. Trudno. Chyba, że chcesz?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:12, 04 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Lady szalot przepiękna, zmężniała

Gosiu, dalej jest w donicy ale pędy ma o wiele grubsze. Nie leży tak mocno do ziemi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies