Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród pod Krakowem :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród pod Krakowem :)

Kacha123 22:32, 11 mar 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Tarasik wypas! Z niecierpliwością czekam na realizację projektu!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
mp_krk 16:43, 04 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Witajcie

Pogoda w ostatni weekend dopisała więc udało sie trochę podziałać...w końcu

I tak posadziłem
· 22 szt sadzonek buka Atropunicea
· 5 grabów Fastigiata
· Milorzęba dwuklapowego

W kolejce w donicy czeka jeszcze klon czerwony Red Sunset i wykopane kępy miskanta do podziału

Niestety kilka sztuk buka mi zabrakło więc muszę domowić.

Cisy i bukszpany polecacie już sadzić? Bo planuje zamówić na weekend. Chciałbym kupić wszystkie sztuki jakie mam w projekcie tylko nie wiem czy mi soboty nie braknie
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
mp_krk 16:45, 04 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
P.s. poszukuję klona strzępiastokorego w wysokości min ok 150 cm...będę wdzięczny za namiary jakby ktoś miał na południu PL lub wysyłkowo
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
mp_krk 16:56, 04 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Kacha123 napisał(a)
Tarasik wypas! Z niecierpliwością czekam na realizację projektu!


Dzięki za pochwałę wydawało mi się że już odpowiadałem...ale chyba faktycznie mi.się wydawało
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
Katarzyna13 17:06, 04 kwi 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Witaj Marcinie. Wiedzę że ostro zabrałeś sie do roboty trzymam kciuki i będę zaglądać jak tworzysz swoje miejsce
Ps. Również szukam klona strzepiastkokorowego. Niestety na stronie zwiazku znalazlam producenta tych drzew na północy Polski.
Pozdrawiam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Kacha123 21:33, 04 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Osz! Przegapiłam, że już tyle posadziłeś. Klona strzępiastokorego mam z all. Przyszedł ugotowany w rurze pcv i foli ale przeżył. Tylko taki patyczak jeszcze z niego.
Widzę, że ambitny plan się szykuje
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
mp_krk 22:13, 04 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Katarzyna13 napisał(a)
Witaj Marcinie. Wiedzę że ostro zabrałeś sie do roboty trzymam kciuki i będę zaglądać jak tworzysz swoje miejsce
Ps. Również szukam klona strzepiastkokorowego. Niestety na stronie zwiazku znalazlam producenta tych drzew na północy Polski.
Pozdrawiam.


Witaj

No trochę tej pracy mam, zwłaszcza z przygotowaniem rabat i przesadzeniem tego co wcześniej powstało. Ale damy radę

Dziś w biegu posadziłem jeszcze klona i ciachnąłem buki ale do końca tygodnia już chyba mnie korpo pochłonie
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
mp_krk 22:19, 04 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Kacha123 napisał(a)
Osz! Przegapiłam, że już tyle posadziłeś. Klona strzępiastokorego mam z all. Przyszedł ugotowany w rurze pcv i foli ale przeżył. Tylko taki patyczak jeszcze z niego.
Widzę, że ambitny plan się szykuje


Heh...to tylko mały procent moich potrzeb miałem zrobić jakieś foto ale zanim dziś dokończyłem zaległości z soboty to już ciemno się zrobiło. Buki ciąłem "macając" już palcami pąki

Ambitnie to będzie jak się zabiorę w końcu za zadaszenie tarasu. Ale jeszcze nawet nie pomierzone.

Prześlij pls na priv od kogo kupowałaś...
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
Kacha123 22:25, 04 kwi 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
mp_krk napisał(a)


Heh...to tylko mały procent moich potrzeb miałem zrobić jakieś foto ale zanim dziś dokończyłem zaległości z soboty to już ciemno się zrobiło. Buki ciąłem "macając" już palcami pąki

Ambitnie to będzie jak się zabiorę w końcu za zadaszenie tarasu. Ale jeszcze nawet nie pomierzone.

Prześlij pls na priv od kogo kupowałaś...


Ale już masz coś do przodu
Poszukam od kogo kupowałam i dam znać. Jeszcze raz podkreślam, że to "patyczek"
Kasia - Siakowa kupiła piękne sztuki, ale osobiście po nie jechała.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Katarzyna13 23:01, 04 kwi 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Tutaj Danusia pisala aby nie kupować ciosów zbyt wczesną wiosną. Niestety ja juz kupiłam i truchleje troszku
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/366-jak-kqupic-zdrowe-rosliny
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies