Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mini Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini Kubusiowo

Sonka 15:40, 13 kwi 2018


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2265
Ładnie na froncie, dom piękny, znając Twoją pracowitość tył też będzie ładny,pracy z wywaleniem korzeni współczuję. Piesio kochany.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Gardenarium 15:48, 13 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trzeba było Grzesia zaprzęgnąć. On uwielbia karczowanie karp
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Tess 16:19, 13 kwi 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Gosiu, fajnie że się odezwałaś
No piękna oprawa pięknego domu się tworzy.
Wiem, co to znaczy wywalać karpę moreli, też to przerabialiśmy. A u Was w dodatku robota dwukrotnie większa.
Zdrówka dużo życzę
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kaisog1 22:07, 13 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Karolina no właśnie! Ja nie wiedziałam, że to tak wyczerpujące! hahahhaha

Basiu dzięki. Zmiany w trakcie dopiero ale przynajmniej klepisko już nie straszy

Krysiu dziękuję No te karpy okropne.... korzeń pod korzeniem.... myślałam, że Paweł dojdzie do wód gruntowych kopiąc

Szefowa uwierz mi, że pierwsza moja myśl do była o Grześku Jak tylko Paweł zaczął kopać to mi się przypomniało co mówiłaś o odkopywaniu karp i Grzesiu

Tesiu nie odzywałam się bo stale coś... jak to w życiu Powiem Ci, że ten formalny front to nie moja bajka ale jakoś mi tam pasuje.... tyły będą zupełnie inne
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 18:07, 15 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Pierwszy raz widzę takiego tulipana ...ale generalnie mało tulipanów widziałam Takiego czystego koloru, bez plamek czy cienia i takiego dużego kwiata to ja nie widziałam





a na dokładkę rozwijający się rododendron...

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
barbara_kraj... 23:29, 15 kwi 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Gocha, dobrze że do mnie wpadłaś, bo o tym wątku nie miałam pojęcia! Z fb wiedziałam, że coś remontujesz, coś tworzysz w nowym miejscu, ale to, co widzę, zaskoczyło mnie totalnie! Roboty przed Tobą mnóstwo, ale radości również. Gniazdko piękne wijesz.
Front śliczny, elegancki. Wnętrza również.
Zdolniacha z Ciebie, talentu nie marnujesz!
Buźka, i powodzenia!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Anusia 07:35, 16 kwi 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gosia pięknie.
Ja przez cała zimę chorowałam trzy razy. Ostatni rzut grypy przytrafił mi się 8 marca. Gorączka i przymusowe leżenie bo inaczej to zapalenie płuc by się wdało. Ten koszmar mam już za sobą. Tobie też życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Sporo pracy przed Wami ale bardzo mi się podoba jak zrobiłaś. Macham z Żuław.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
hanka_andrus 08:28, 16 kwi 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gosiu, widziałam początek wątku, teraz już w rozkwicie, ale to efekt Waszej pracy i zawziętości! Co to znaczy: chcieć to móc! Gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kaisog1 21:53, 20 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Basieńko bardzooooo Ci dziękuję takich komplementów dawno nie słyszałam a co do ogrodu to front formalny ale "zad" kompletnie nie Jak się tylko zazieleni bardziej wstawię fotki

Anusia pracy jeszcze masa...a i remont garażów się szykuję... boję się o drzewa, które zamówiłam coby mi ich nie zmarnowali.... ale mam nadzieje, że będzie oki

Haneczko święta racja - chcieć to móc! Mam taką starszą sąsiadkę na przeciwko.... Ona lubi ze mną pogadać jak siedzę w ogródku i coś tam majstruję i ostatnio powiedziała mi, że marzy się Jej wisteria.... Mówię -pani Aniu - trzeba marzenia realizować! Nie czekać bo nie ma na co! ..... teraz poluję na piękną wisterię w kolorze blue dla pani Ani Ogrody łączą!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
hanka_andrus 22:09, 20 kwi 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Miło słyszeć o ogrodowych relacjach z sympatycznym akcentem. Gosiu, wspólczuję tego karczowania, ale efekt jest!
Gratulacje.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies