Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mini Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini Kubusiowo

Figielka 18:30, 06 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Witam, wpadłam się przywitać.
Zapisuję do obserwowanych, jestem ciekawa co zrobisz na placyku po morelach i tujach.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Anusia 20:07, 06 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gosia teraz przybyło Ci sporo miejsca w ogrodzie. Kuba-fajny chłopak rośnie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
martaibartek 12:54, 08 maj 2018


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Gosiu nie opuszczaj Kubusiowa, wracaj... twórz i działaj :*

Dla Kuby wielkie brawo. Cudowne domki stworzył dla pszczółek :*
____________________
kaisog1 06:58, 11 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Aniu hej No mieliśmy roboty z tymi morelami ale udało się Teraz powoli sadzę cisy w miejsce zywotników i czekam na moje drzewa zamówione Wszystko idzie wolno bo brak czasu a czasem i siły Pozdrawiam gorąco

Iwona witaj Od razu Ci napiszę, że na placu po morelach będzie trawa A to dlatego, że mój dzieć gra w piłkę i wygryzłam mu już chyba pół trawnika pod rabaty więc oddam mu na chwile to miejsce ....ale tylko na chwile

Anusia sporo, fakt ale mimo, że mam plany na to miejsce to będzie trawa Kuba rośnie, nawet nie wiem kiedy to zlatuje ale cholera z niego niezła Jeszcze w przyszłą sobotę mamy komunie więc jest cała mas spraw z tym związana i generalnie jakiś kociokwik

Martuś Kubusiowo na razie ratują Teściowie Ostatnio pojechali ze znajomymi to nawet ich do roboty zagonili hahahhaha Wdzięczna im jestem bo ja nie mam kiedy ...mam nadzieje, że uda nam się wyrwać na jakiś weekend do Kubusiowa w czerwcu Buziam mocno
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 21:37, 08 cze 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Na pocieszenie zrobiłam sobie mini warzywnik.... i chociaż efektu jeszcze żadnego bo trawy nie ma i ogólny rozgardiasz ale coś powoli idzie na przód....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
hanka_andrus 22:27, 08 cze 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Klasyczny! Na cztery kwatery! Brawo!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Tess 22:27, 08 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
kaisog1 napisał(a)
i trochę różności


Bardzo klimatyczne te różności. Zamiast tuj będą cisy? Fatalną masz tę ścianę boczną (mur oporowy?), chyba przebija moją paskudę ceglaną. Długością na pewno. Wysoka jest?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kaisog1 07:22, 09 cze 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Haniu dziękuję Buziaczki posyłam

Tessiu wyciepałam spod tego muru takie wielkie już tuje ale nie dlatego, że miałam kaprys na cisy czy cuś. One były każda inna i z braku światła (rosły przed nimi dwie wielkie morele) były ażurowe... coś trzeba było zrobić.... ten murek jest świetny w porównaniu ze ścianą dalej..... Graniczymy z blokiem gdzie stoją garaże i przez pół ogrodu mam plecy od ich śmietnika i sypiącą się ścianę tylną garaży plus ten murek. Twoja ściana jest cudowna w porównaniu z tym co u nas
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Tess 12:48, 09 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
kaisog1 napisał(a)


Tessiu wyciepałam spod tego muru takie wielkie już tuje ale nie dlatego, że miałam kaprys na cisy czy cuś. One były każda inna i z braku światła (rosły przed nimi dwie wielkie morele) były ażurowe... coś trzeba było zrobić....

Toż ja nad nimi nie płaczę, zapytałam tylko, co zamiast tuj będzie.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kaisog1 22:11, 10 cze 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
ano cisy.... tylko czasu ni ma alby posadzić ... i wywalić trzy tuje, które się jeszcze zostały

.....a na warzywniku w ciągu 2 dni urosła mi sałata i pojawiły się malutkie pomidorki..... siła natury jest zniewalająca....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies