Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Makao_J 15:06, 24 kwi 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Te bergenie z tymi wąskimi liśćmi wiedzę że są trwalsze i ładniejsze. U kogoś jeszcze na takie trafiłam i też wyglądały bardzo czysto i elegancko. Ja mam taką z bardziej okrągłymi liśćmi i stale mają powiędnięte brzegi liści albo zgniłe.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Zana 15:08, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Karol99 napisał(a)
Witaj. Pięknie u Ciebie.


Witaj Karolu, dziękuję za odwiedziny. W twoim ogrodzie już kiedyś byłam, pamiętam że byłam pod wrażeniem iż tak młody chłopak ma takie niecodzienne w tym wieku hobby i pasję. Zapraszam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 15:10, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
zoja napisał(a)


super zdjęcie zestawienie bardzo mi się podoba - i chyba to mnie przekona do bergeni

edit: a rzeźba trudno aby nie wzbudzała zainteresowania męskiej części gości Dziadek najwyraźniej postępowy był

Witaj Zoja. O bergenii powyżej i będzie jeszcze o miniaturowej.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 15:11, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AgaeM napisał(a)
Ooooo!!! Jest wątek. Pozdr.

Dzień dobry! No jest, tak jakoś wyszło
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 15:12, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Makao_J napisał(a)
Te bergenie z tymi wąskimi liśćmi wiedzę że są trwalsze i ładniejsze. U kogoś jeszcze na takie trafiłam i też wyglądały bardzo czysto i elegancko. Ja mam taką z bardziej okrągłymi liśćmi i stale mają powiędnięte brzegi liści albo zgniłe.

Tego nie wiedziałam, one są posadzone dopiero tydzień temu, nówki sztuki sadzoneczki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
katiaxx 15:36, 24 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
no niesamowita ta rzeźba - dzięki niej Twój ogród będzie się wyróżniał, są fazy na kulki - kostki, jednopniowe lub wielopniowe itd ale taka rzeźba jest jedyna w swoim rodzaju ! bardzo jestem ciekawa jej historii -szkoda że nie ma możliwości pogłębienia tematu.

Tulipany piękne - dla mnie zwłaszcza te białe - bo lubię zielone unerwienia białych płatków

piękne

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Zana 15:47, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Witaj Katia, no szkoda, też lubię historie z historią. Ale dziadek zmarł wiele lat temu, wtedy mnie to za bardzo nie interesowało, bo bywaliśmy tam bardzo sporadycznie. A babcia jakoś nie chce sobie przypomnieć, nawet nie wiemy kto jest autorem tego dzieła.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Iwk4 16:14, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Takiej bergeni nie widziałam jeszcze. Ma ciekawy kształt listków. Muszę jej poszukać.
____________________
Ogródek Iwony II
katiaxx 16:18, 24 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Zana napisał(a)


Co mi się podoba? Mam w sobie chyba dwie natury: taką uporządkowaną, symetryczną a jednocześnie lubię tzw. artystyczny nieład i trochę chaosu. Charakter domu i okolicy wyklucza styl nowoczesny, który uwielbiam (ale chyba jednak u innych), pozostaje więc opcja numer dwa.
To na razie tyle tytułem wstępu.


może jesteś zodiakalnym bliźniakiem z podwójną naturą ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Zana 16:20, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
katiaxx napisał(a)


może jesteś zodiakalnym bliźniakiem z podwójną naturą ?

Nie, jestem strzelec, strzelam gdzie popadnie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies