Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

MagdaBaj 09:43, 14 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Przepięknie kolorowo. Aacch.. Aniu zbierasz wszystkie liście?Zawsze kiedy podziwiam Twój ogród i inne zachodzę w głowę jak sobie organizujecie czas, by ze wszystkim zdążyć i co trzeba robić w danym czasie.Podziwiam....
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
ana_art 09:47, 14 paź 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Po prostu piękny ogród! Napawam się kolorami i liniami rabat.

Aneto, z czego u Was wynika różnica poziomów w ogrodzie? Z naturalnego ukształtowania terenu?


część działki jest wyżej, teren za domem się obniża w kierunku thuj, i nie można byłoby tam nic postawić prosto stad pomysł na wyrównanie terenu pod pergole za pomocą gazonow. W tym miejscu jest podniesiony teren o 60cm w sumie teren jest podniesiony o ok1 metr
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:01, 14 paź 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Oglądam, podziwiam, a jednocześnie... jakoś tak żal mi się zrobiło, że to już... że jesień... że koniec sezonu... że zimno i buro.
Dzisiaj u nas pierwszy dzień bez deszczu. Rankiem jeszcze padało, ale teraz już spokój. Niestety chmury wciąż ciężkie i w 100% pokrywają niebo. Może jutro wreszcie pokaże się słońce, by jesień była prawdziwie złota...
Uściski!
pogoda jest marna zarówno lato jak i jesień... my byliśmy dwa tygodnie temu w górach i udało sie trafić w prawie letnią pogodę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Dominika11 10:03, 14 paź 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
a marikena okrywasz ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
ana_art 10:21, 14 paź 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dominika11 napisał(a)
a marikena okrywasz ???
nigdy nie okrywałam, w tym roku ładnie się przebarwil bo w tamtym roku liście sosy zupełnie zielone po ostrym nocnym przymrozku
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:23, 14 paź 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MagdaBaj napisał(a)
Przepięknie kolorowo. Aacch.. Aniu zbierasz wszystkie liście?Zawsze kiedy podziwiam Twój ogród i inne zachodzę w głowę jak sobie organizujecie czas, by ze wszystkim zdążyć i co trzeba robić w danym czasie.Podziwiam....

Z trawnika staram sie zbierać regularnie, z rabat czasami
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
MagdaBaj 10:30, 14 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Aaaaaa
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
ren133 10:39, 14 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ana_art napisał(a)
Październik



Pięknie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Dominika11 10:46, 14 paź 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ana_art napisał(a)
nigdy nie okrywałam, w tym roku ładnie się przebarwil bo w tamtym roku liście sosy zupełnie zielone po ostrym nocnym przymrozku
okey to ja też nie okrywam - pytam, bo mam pierwszy sezon - dzięki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
ana_art 12:22, 14 paź 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dominika11 napisał(a)
okey to ja też nie okrywam - pytam, bo mam pierwszy sezon - dzięki
mój jest u mnie od 2012, nigdy nie ukrywany nic mu nie jest dwa lata temu wiosenny mróz zmroził listki i odbiły z pąków uśpionych. Podobnie było z grujecznikiem który niestety w tum roku padł, a teraz widzę, ze odbił od korzeni
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies