Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 07:21, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kupiłam takie hakone

i przymierzyłam przy rh, ale nie wiem czy to dobre miejsce...

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Tess 07:22, 22 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
No, Aniu, aleś kawał roboty odwaliła! I to ładnej roboty

Bardzo ładnie wyszło, no super

Ppzed rh aż się prosi, żeby coś dać. Za pusto. Ale nie wiem, czy trawkę. Uwielbiam trawki, ale ja wolę je sadzić mniej "obwódkowo", czyli krótszymi "akcencikami" (co nie znaczy, że pojedynczo).
Więc skoro już masz tam trawki, to dałabym coś innego.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
ana_art 07:24, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
i spojrzenie z za murka oporowego



____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:26, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
zauważylam że rh które sadziłam ze dwa miesiące temu mają kilka takich pożółknietych listków
Co to może być?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:33, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Tess napisał(a)
No, Aniu, aleś kawał roboty odwaliła! I to ładnej roboty

Bardzo ładnie wyszło, no super

Przed rh aż się prosi, żeby coś dać. Za pusto. Ale nie wiem, czy trawkę. Uwielbiam trawki, ale ja wolę je sadzić mniej "obwódkowo", czyli krótszymi "akcencikami" (co nie znaczy, że pojedynczo).
Więc skoro już masz tam trawki, to dałabym coś innego.

no właśnie tak myślałam, dlatego uciełam żółta trawkę w pewnym momencie, a hakone włożyłam w donicy do przymiarki ale nie mam pojęcia co tam dać, żeby nie było tak pusto...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 07:51, 22 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie masz Anetko
Myślę, że to hakone przy rh to nie głupi pomysł - brakuje tam żółtego

A rh chyba chorują na jakiegoś grzyba. Może jeszcze je pryśnij ?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 07:54, 22 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, wspaniałe zakupy i pięknie wykonana praca; ja dosadziłabym azalie japońskie, a pomiędzy rh i azalie cebulki, a potem w sezonie dasz np białe begonie i będzie super, jak za dużo traw, to też nie jest tak fajnie; widzę, że w gazonach rosnie, u mnie też tawuły urosły i nawet zakwitły i żurawki tez bujnęły;
w sumie bardzo mi sie podoba, mamy podobne zadania z tymi gazonami, więc sledzę twoje poczynania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 07:56, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek a jak myślisz czym popryskać?
teraz tak siedzę i myślę czy nie zrobić tam takiej niziutkiej obwódki bukszpanowej?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 08:00, 22 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, a wiesz co mi wpadło jeszcze do głowy, może z przodu dasz te tawuły co u mnie w gazonach, rosną w kule i taki złocisty kolor fajnie z rh się komponuje; wkleje ci foto, potem wywalisz,
one u mnie juz urosły i kwitną!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 08:01, 22 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
irena_milek napisał(a)
Aniu, wspaniałe zakupy i pięknie wykonana praca; ja dosadziłabym azalie japońskie, a pomiędzy rh i azalie cebulki, a potem w sezonie dasz np białe begonie i będzie super, jak za dużo traw, to też nie jest tak fajnie; widzę, że w gazonach rosnie, u mnie też tawuły urosły i nawet zakwitły i żurawki tez bujnęły;
w sumie bardzo mi sie podoba, mamy podobne zadania z tymi gazonami, więc sledzę twoje poczynania

nie wpadłam na azalie, ale myślę że to super pomysł , dziękuję. Trochę boje się sadzić koło rh bo Bożenka kiedys mówiła, że one nie lubią jak się im grzebie w pobliżu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies