Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

GabiK 11:42, 30 lip 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ana, patrz optymistycznie. Może i trzy, ale przepiękne i świetny plac zabaw. Ja tam jadę głównie się spotkać i miło pogadać. Nie będziemy inspekcji robić. Patrzymy tylko na ładne.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
ana_art 11:46, 30 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
GabiK napisał(a)
Ana, patrz optymistycznie. Może i trzy, ale przepiękne i świetny plac zabaw. Ja tam jadę głównie się spotkać i miło pogadać. Nie będziemy inspekcji robić. Patrzymy tylko na ładne.
Gabi i ja na to liczę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 13:58, 30 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aniu, prostuję entuzjazm Irenki: mam berberysy zimozielone Julianne sztuk 5 i - ponieważ są posadzone dobrze i zacisznie i mają śnieg co roku, cieszą swoją wysokością (rosną w taki regularny stojący prostokąt) i ja je lubię. Ale u Ciebie wymarzną (przemarzną i zrzucą liście). Wymarzają i u Agniechy973. Graby lepsze. Dobrze cięty ligustr, widziałam, śliczny być potrafi.

Ja je mam za bylinami, piwoniami, którym nie ścinam łodyg na zimę. Więc berberysy Julianne, Kochana, to nie jest propozycja dla Ciebie.

Ściskam najmocniej jak umiem.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 21:06, 30 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, horti Rensun podobno wcześniej zakwita niż Limelight
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BEATA_S 21:16, 30 lip 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Aniu wpadłam do Ciebie, bo zobaczyłam Twój nowy piękny avatarek iii..... muszę Ci napisać, że pierwsze moje skojarzenie to było; O! jaka Ana jest podobna do Julii Roberts. Ten sam uśmiech, spojrzenie. Serio! Śliczne zdjęcie.
Przepraszam, bo być może nie lubisz takich porównań, ale podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra gdzieś na świecie

____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Marlenaa 21:55, 30 lip 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
A ja się wybieram do Ciebie żeby obejrzeć te piękne rabaty i trochę ludzi poznać. I muszę się przyznać, że czasem zastanawiam się co ja wniosę do tego spotkania bo ogrodniczka ze mnie bardzo początkująca Ale co tam, ciekawość wzięła górę, więc do zobaczenia
____________________
krowy, staw i my
ana_art 22:16, 30 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Aniu, prostuję entuzjazm Irenki: mam berberysy zimozielone Julianne sztuk 5 i - ponieważ są posadzone dobrze i zacisznie i mają śnieg co roku, cieszą swoją wysokością (rosną w taki regularny stojący prostokąt) i ja je lubię. Ale u Ciebie wymarzną (przemarzną i zrzucą liście). Wymarzają i u Agniechy973. Graby lepsze. Dobrze cięty ligustr, widziałam, śliczny być potrafi.

Ja je mam za bylinami, piwoniami, którym nie ścinam łodyg na zimę. Więc berberysy Julianne, Kochana, to nie jest propozycja dla Ciebie.

Ściskam najmocniej jak umiem.
Dzieki Ewciu, wstawilabym fotę ego murka ale się wstrzymam. On ma około 120cm wysokości jest dłuuugi, zimą zatrzymuje się na nim sporo śniegu więc rośliny muszą być takie które szybko by się regenerowały po ewentualnych uszkodzeniach. Myślałam o berberysach bo ładnie zmieniają kolory względem roku, potem wpadły mi do głowy graby bo szybko rosną.... a czas nagli i co by tuu wybrać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:17, 30 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
BEATA_S napisał(a)
Aniu wpadłam do Ciebie, bo zobaczyłam Twój nowy piękny avatarek iii..... muszę Ci napisać, że pierwsze moje skojarzenie to było; O! jaka Ana jest podobna do Julii Roberts. Ten sam uśmiech, spojrzenie. Serio! Śliczne zdjęcie.
Przepraszam, bo być może nie lubisz takich porównań, ale podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra gdzieś na świecie

Beatooooo toż to taki kompliment, że prawie spadłam z kanapy...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
BEATA_S 22:27, 30 lip 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
ana_art napisał(a)
Beatooooo toż to taki kompliment, że prawie spadłam z kanapy...


Ale nie spadłaś?

Prawdę napisałam................, nie to żeby cukrować.

____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Matka 23:33, 30 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
o masz...jakaś Ty pikna
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies