Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rabata pod oknem

Pokaż wątki Pokaż posty

Rabata pod oknem

laszkur 21:41, 06 mar 2012

Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 6
szkoda nowej ściany na pnącza, ale tam przy drugiej ścianie wzdłuż ścieżki pnącze tylko nie na ścianie a w takiej donicy
szefleeera 21:53, 06 mar 2012


Dołączył: 21 sty 2012
Posty: 7
a mi się donica podoba...sama mam takie w ogrodzie bardzo praktyczne no i ładne
ewalm 22:46, 06 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
to nie o wygląd donicy chodzi szefleeero, tylko o takie wpisy reklamowe na forach ogrodniczych, udające zwykłe posty i niby zainteresowanie tematem wątku - autor powyższego postu wrzuca podobne wpisy w kolejnych wątkach, a w każdym link.
A ja bym wolała tutaj pasjonatów spotykać.
____________________
Ogródek na trzy lata
isia33 06:00, 07 mar 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
ewalm napisał(a)
to nie o wygląd donicy chodzi szefleeero, tylko o takie wpisy reklamowe na forach ogrodniczych, udające zwykłe posty i niby zainteresowanie tematem wątku - autor powyższego postu wrzuca podobne wpisy w kolejnych wątkach, a w każdym link.
A ja bym wolała tutaj pasjonatów spotykać.


ewalm, ja też, ja też. Ale najważniejsze, że jeden z największych pasjonatów wpadł i podpowiedział co nieco. Dzięki Sebek
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
granda 19:41, 30 mar 2012

Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1
Witam wszystkich

Mam ogromną prośbę, muszę zaprojektować kwietnik parkowy wiosną, latem i jesienią i jakoś trudno mi to idzie ;/ 9 jest to moja praca domowa) jesienią chciałam zasadzić aksamitki, chryzantemy, szałwie oraz wrzos. czy taka kombinacja będzie pasowała ?? i czy to pasuje do kwietnika parkowego proszę was o pomoc!
laszkur 12:13, 12 kwi 2012

Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 6

tak lepiej
chodziło o kształt.
Tak natura Polaka wszędzie wietrzyć podstęp. Pozdro.
isia33 15:25, 16 sie 2013


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Odnawiam stary wątek Chciałąbym ostatecznie dokonczyć rabatę. Planuję tak: najbliżej ściany pas lawendy (już jest), przed nim pas kulek bukszpanowych i tam, gdzie teraz jest miłorząb mnije więcej będzie stożek cisowy, przed nimi pas żurawek Obsidian (mniej więcej tak jak jest), z samego przodu pas czegoś sezonowego, np. wiosną krokusy, potem bogonie białe. Nie jestem do końca pewna jak to wyjdzie, zwłaszcza bukszpany, nie będzie zbyt płasko? Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o poradę.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Nata 15:15, 01 cze 2017

Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 2
Witajcie kochani, zakładam rabatę pod oknem ze strony wejściowej. Strona południowa. Nie mam doświadczenia. Posadziłam żywopłocik z bukszpanu, hortensję limlight, stożek bukszpanu obok niego dwa miskanty morning light, trzy kule danica, bliżej schodów dwie tuje szmaragd gold (dla pionu), żółte kuleczki to berberys tiny gold. Pod hortensją żurawka marmeladka. Ze strony schodów idzie skos w dół, zastanawiam się może nie robić całej obwódki, a tylko łuczek w rogu?
Bardzo proszę o opinię. Tyle pomysłow że się gubię.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies