Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

Efffa 14:53, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
nawigatorka napisał(a)
Lubie zielony z zielonym a na rabatę z drzewkiem kozę turzyca cienista- ma podobne cienkie źdźbła.

Zielony z zielonym-wlasnie sobie wstawię za chwilę ostatnie zdjęcie,od kilku miesięcy jeden i ten sam widok,bo wstawiam jedno i to samo,mój ogród wygląda tak samo w każdej porze roku,no może w zimę trochę inaczej bo przykryte białym.
Ogladalam ją,jest bardzo ładna i ponoć szybko startuje?prawda to?Dodałam już do koszyka.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 14:57, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
MirellaB napisał(a)
Mi się wydaje, że Twoja jeżówka nn to nie ta sama co Ania pokazała.
Twoja ma zielone oczko.
Czy to ważne jaja odmiana? Ważne, że jest piękna

Tak, rzeczywiście inna
Też mi się podoba,ale zmieni miejscówkę,za wysoka jest na tamto miejsce
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 14:58, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
iwka napisał(a)
Asia jak dokładnie ta turzyca się nazywa? pamiętam dyskusję że jest kilka i któraś ma pasek biały. Chciałam kupić sobie ale tą zieloną

Ewelina, zajrzyj do Ani, Kasia pokazała remotę, no słabo wygląda.

Ja zamówiłam pod nazwą turzyca cienista.
Widziałam właśnie te remote,ale zamiwie na próbę parę sztuk
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 15:02, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
leon60 napisał(a)
Piękne te Twoje odcienie zieleni !

Dziękuję ,ale sama przyznaj że trochę nudne,?Sama się czasem zastanawiam czy wrzuciłam dzisiejsze zdjęcie czy jakieś starsze.

____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 15:03, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Johanka77 napisał(a)


Cudnie!

Dziękuję
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 15:03, 22 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Johanka77 napisał(a)


Prawie, jak trawnik

Jak trawnik to z ID chce osiągnąć
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
nawigatorka 22:19, 22 lip 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
Asia jak dokładnie ta turzyca się nazywa? pamiętam dyskusję że jest kilka i któraś ma pasek biały. Chciałam kupić sobie ale tą zieloną

Ewelina, zajrzyj do Ani, Kasia pokazała remotę, no słabo wygląda.
tak z nimi jest zamieszanie ale jest tak:

Turzyca cienista podgatunek sabinska- waski zielony lisc,u mlodych lisci bialy pasek na srodku ktory zielenieje z czasem
Turzyca cienista - szerszy zielony lisc
Turzyca cienista tiny tin-waski paskowany lisc
Ja mam te pierwsza od Magnoli
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:20, 22 lip 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Efffa napisał(a)

Zielony z zielonym-wlasnie sobie wstawię za chwilę ostatnie zdjęcie,od kilku miesięcy jeden i ten sam widok,bo wstawiam jedno i to samo,mój ogród wygląda tak samo w każdej porze roku,no może w zimę trochę inaczej bo przykryte białym.
Ogladalam ją,jest bardzo ładna i ponoć szybko startuje?prawda to?Dodałam już do koszyka.
startuje szybko kwitnieniem. Chwilke jej zajmie zanim się zadomowi ale jest urocza
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
zieloniutka 22:52, 22 lip 2018

Dołączył: 26 kwi 2014
Posty: 271
Efffa napisał(a)

Ja zamówiłam pod nazwą turzyca cienista.
Widziałam właśnie te remote,ale zamiwie na próbę parę sztuk


Wstawiłam u siebie zdjęcie remoty z dzisiaj i maja dla porównania.
W maju zdecydowanie lepiej.
____________________
Zuza Lipny ogród czy ogród z lipą
nicol21 13:30, 23 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Efffa napisał(a)

Fantastyczny sekret, jejku jak miło, naprawdę, aż się zawstydzam, bo jakby tak objąc wszystko aparatem jest mnóstwo niedokończonych robót.
Z konsekwencją zdążyłam się już przeprosić, jakbyście ostatnio widziały co stworzyłam to na następny dzień wszystko wysadzałam,do dziś nie wierzę, że można się tak minąć, a sąsiadka głową kiwała, ale wróciłam juz na swoje tory.
A zdjęcia, same nudy, jedno i to samo u mnie, nie mam za duzo rabat, ale coś tam wrzuce, cmok


Przyznaj się co tam pokokosiłaś? ? bo rozumiem że było kolorowo

Zdjęcia się nie nudzą. Fajnie też czasem zobaczyć szerszy kadr Choć portrety roślin są świetne to te szersze kadry jeszcze bardziej pobudzają wyobraźnie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies