Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

lindsay80 13:20, 26 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)
Tak w totalnym cieniu.Ja już tak samo stwierdziałam , ze kierunki świata chyba mają małe znaczenie, pamiętasz jak latałyśmy koło Twoich CW?, ten co miał mieć lepsze warunki wcale nie był w lepszej formi no nie?
Hahaha taki ostry kolor mnie bardzo ne razi, ale i tak przesadzę je pod garaż,
a co do koloru to chciałabym taki kolor jeżówki, doradź coś bo nie umiem znaleźć takiego koloru, są różowe ale jasne.


dużo jest jeżówek w takim kolorze - sama szukam, ale te odmiany co mi się podobają to trudno dostępne.

Te co ostatnio kupiłam, razem z Green Jewel to Sweet Sixteen i Sensation Double, mają mieć taki intensywnie różowy kolor.

A Green Jewel już mi podrosła znacznie od soboty, jak u Ciebie?
____________________
Tu ma być ogród :)
Efffa 13:25, 26 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
No właśnie jak oglądałam ostatni Sweet Sixteen, to widziałam je w dwóch odcieniach i nie wiem któremu wierzyć, bo ten jeden odcień co widziałam to bym go nie strawiła, a drugą ogladałam Sensation Pink, to poczekam aż u Ciebie podrosna i zobaczę faktyczny kolor.
A green Jewel rzeczywiscie szybko rosną, nawet myślałam , ze jakiś wielki chwast mi urósł i zakrył jeżówkę.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
frezja 21:04, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Przyszłam z rewizytą czekam na fotki tarasu.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
lindsay80 21:06, 26 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)
No właśnie jak oglądałam ostatni Sweet Sixteen, to widziałam je w dwóch odcieniach i nie wiem któremu wierzyć, bo ten jeden odcień co widziałam to bym go nie strawiła, a drugą ogladałam Sensation Pink, to poczekam aż u Ciebie podrosna i zobaczę faktyczny kolor.
A green Jewel rzeczywiscie szybko rosną, nawet myślałam , ze jakiś wielki chwast mi urósł i zakrył jeżówkę.


udana jesteś z tym chwastem

____________________
Tu ma być ogród :)
iwka 22:05, 26 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
no i na końcu przydreptałam ale jak będą zdjęcia to zostaję kurcze ukrywałaś długo swój ogród, skąpiłaś zdjęć a tak fajnie już masz
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Pluszakowa 08:49, 27 maj 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Muszę przyznać że takiego koloru u ciebie się nie spodziewałam
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Filemon24 09:05, 27 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
jeżówka fatal attraction jest bardzo intensywna na żywo ja mam i jestem z niej bardzo zadowolona - świetnie przyrosła od poprzedniego roku bez porównania do innych odmianowych dam
____________________
Anda 19:19, 27 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Nowy wątek, zaznaczam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
katiaxx 19:49, 27 maj 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
tez założyłam nowy wątek rok temu - gdy już wiedziałam jak ma ogród wyglądać bo chciałam zamknąć temat rozważania co gdzie posadzić. Twój ogród już wygląda b. elegancko pomysł z pieńkami super, zaznaczam
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Efffa 20:11, 27 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Frezja- fotki będą na pewno tarasu, ale on ciągle się robi
Edyta-
Iwka- cieszę się , ze przydreptałaś do mnie
Pluszaczku- ja też sie samej sobie dziwię, ale myślę, ze będzie ok
Anda- witaj, ja za niedługo będę się radzić o róże u Ciebie.
Filemon- dzięki za cynk, ładna jest i poszukam takowej
Katiax- cieszę sie, ze jesteś, Twój wątek podglądam od dawna, pamiętam jak zakładałaś nowy,się nawet wpisywałam hihi Rady mile widziane.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies