Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Makao_J 12:06, 08 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Hejka Witam się również. Ty możesz spokojnie w gród nowoczesny iść. Widzę że już tworzysz proste linie. To bardzo fajne ogrody. Wnoszą dużo spokoju i ładu.

Podpinam Ci Obrazkową ściągę do podpisu gdybyś potrzebowała. Bo aktywny podpis jest bardzo ważny.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AniMa 12:17, 08 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Boki frontu:


boki boczne

____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:25, 08 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
no i przydałoby się pokazać tył... ale ostrzegam dla niektórych mogą to być zdjęcia szokujące. Będę tylko częściowo ponosić odpowiedzialność za uszczerbek na zdrowiu



Widać biedne choineczki poogryzane przez wędrujące sarny. Część musiałam całkowicie usunąć. Na szczęście już stoi płot i teraz mogę swobodnie kupować kolejne, ale to dopiero na jesień.
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:33, 08 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Witaj Makao_J
Tak właśnie chciałam, ale po tyłach widać, że nie do końca mi się udało. Na szczęście tak jak pisałam niektóre rabaty miały już po 3 życia i tak prawdę mówiąc z tego co do tej pory pokazałam, to ostał się tylko ...tył- no może chwastów -troszkę- doszło.
Kolejna zima na ogrodowisku sprawiła, że pozmieniałam dużo moich planów, codziennie coś szkicowałam na karteczkach. Teraz powolutku, bardzo powolutku i chyba nawet rozważnie zmieniam.
Z niektórymi zmianami czekam na jesień, jak będzie lepsza pora do nasadzeń.
Na pewno dojdzie żywopłot z thuji, rząd choinek chyba daglezji od strony sadu a przed nimi kolejne w różnych odcieniach. Oczywiście poukładane geometrycznie.
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:43, 08 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dziękuje makao_J za podpowiedź dotyczący linka. Czy mnie widać???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
polinka 12:55, 08 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Super,że jestes grupa trzebnicko-milicka się rozrasta!

Działka piękna i z wielkim potencjalem

Trzymam kciuki za pomysły i ich realizacje
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AniMa 13:57, 08 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Witaj Polinko
Aga mi kilka razy pisała, żeby założyć wątek.... ja, że nie...ale dzisiaj mam taki dzień....że się zmobilizowałam i ludzi straszę. Ale to Ty i Twój wątek sprawiły, że jestem na Ogrodowisku Buziam za to
Stan pokazany to jesień 2015. Inne może po wekandzie. A po naszych wspólnych zakupach - oby doszły do skutku- może będzie coś więcej do pokazania.
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
JoannaDe 18:32, 08 lip 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Witaj Aniu na Ogrodowisku
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
aga_pe 10:47, 11 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
AniMa napisał(a)
Witaj Polinko
Aga mi kilka razy pisała, żeby założyć wątek.... ja, że nie...ale dzisiaj mam taki dzień....że się zmobilizowałam i ludzi straszę. Ale to Ty i Twój wątek sprawiły, że jestem na Ogrodowisku Buziam za to
Stan pokazany to jesień 2015. Inne może po wekandzie. A po naszych wspólnych zakupach - oby doszły do skutku- może będzie coś więcej do pokazania.


Jak by miały nie dojść do skutku?
Co prawda trochę kasy straciłam w Wojsławicach, ale jeszcze coś wyskrobię.
Cieszę się, że założyłaś wątek
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 11:35, 11 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Oj w Wojsławicach jak się te wszystkie dobra poogląda, to chce się wszystko mieć i nawet na butelkę wody szkoda, aby tylko cwiety kupować. Znam to i ja....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies