Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

anna_t 12:28, 12 mar 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Hej płaskie brzuchy
Ja po pracy jestem taka dentka że jak już uporam się z moimi dwoma szatanicami to padam na fotel i nie mam na nic siły. Podziwiam zatem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Milka 13:46, 16 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AniMa napisał(a)
Rzadko teraz bywam na forum, macham jednak do wszystkich, którzy chcą do mnie jeszcze wpaść (przypomnijcie sie co której jesienią obiecałam. Sporadycznie bo sporadycznie ale Wasze wątki nadal podglądam, jestem nawet w miarę na bieżąco.
Mam dużo innych rzeczy na głowie...do tego stopnia, że prawie bym przegapiła:


w zeszłym roku wypatrywałam każdego jednego centymetra przyrostu a w tym roku takie zaskoczenie - już są
Powychodziły tez tulipany, niektóre nietknięte przez mróz, kilka niestety ucierpiało... ucierpiały też czosnki globy pod oknami kuchennymi - praktycznie wszystkie wyglądają tak:

Mam nadzieję, że za bardzo im to nie zaszkodzi.
Traw jeszcze nie ciełam nic...jedynie co to pobrałam kilka patyków hortensji do rozmnożenia i posadziłam (na razie w dużej donicy) swoja pierwszą różę...Tak tak- zmiany -zmiany się szykują Róża - CHOPIN - jest dla starszej córki

W tym tygodniu mam trochę wytchnienia to mam nadzieję, że ogarnę trawy, nawożenie i opryski
Buziaki na ten piękny początek wiosny
Lecę do Was



Cudna wiosna, a aura paskudna, za to avatarek pachnący
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AniMa 13:55, 16 mar 2018


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
anna_t napisał(a)
Hej płaskie brzuchy
Ja po pracy jestem taka dentka że jak już uporam się z moimi dwoma szatanicami to padam na fotel i nie mam na nic siły. Podziwiam zatem

Czasami trzeba czymś myśli zająć Aniu podglądam Twoje pomysły ogrodowe i nie tylko na O i na Pinach

Milka napisał(a)


Cudna wiosna, a aura paskudna, za to avatarek pachnący

Miluniu oglądałam Twoje zdjęcia - ilości kwitnących u Ciebie robią wrażenie - kiedy Ty to tak wszystko ogarnęłaś?Z szerszej perspektywy musi być juz kolorowo?
U nas dzisiaj już 5cm śniegu leży....więc faktycznie - aura paskudna - tez już wiosny wypatruję, porządki by się przydało na ogrodzie zrobić, ale jest tak mokro, że wciągao zimnisku nie wspominam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
makadamia 14:08, 16 mar 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zbieraj siły Aniu i ładuj akumulatory, bo wielkie nadzieje wiążę z Twoim wątkiem w tym sezonie.
Nie zawiedziesz mnie chyba?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Milka 14:18, 16 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Porzadki były w styczniu i grudniuczekamy na ciepło, wtedy jakos szybko idzie
Cmokam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
polinka 18:49, 16 mar 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Aniu, zaglądam do Ciebie choć wiem jak się sytuacja przedstawia. Jak tylko zrobi się ciepło musimy umówić się na kawkę

Ściskam mocno!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
makadamia 07:46, 17 mar 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Znaczy się - Ania ma problemy, a ja upominam się, żeby się a ogród zabrała?
No ładnie.
Jak zawsze - można na mnie liczyć, że wyskoczę z niewłaściwym tekstem w niewłaściwym czasie:/

Przepraszam Aniu i trzymam kciuki za szybie rozwiązanie wszelkich klopotów.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AniMa 07:20, 19 mar 2018


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
makadamia napisał(a)
Zbieraj siły Aniu i ładuj akumulatory, bo wielkie nadzieje wiążę z Twoim wątkiem w tym sezonie.
Nie zawiedziesz mnie chyba?

Asiu cieszę się, że mój ogród chodzi Ci po głowie....pod Twój projekt miałam już zaplanowane wykopki cisowe..na razie poczekają - cisy podrosnąO ogrodzie nadal myślę bardzo dużo i mocno, to jakby nie patrzeć moja odskocznia
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 07:23, 19 mar 2018


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Milka napisał(a)
Porzadki były w styczniu i grudniuczekamy na ciepło, wtedy jakos szybko idzie
Cmokam

Miluniu ja dopiero w styczniu, po porządnej kuracji pozbyłam się przeszło 4 miesięcznej choroby - więc wychodzenie na ogród - nawet aby ustroić na BN było tylko na chwilkę...
Efekty sprzątania u Ciebie BAAARDZO widać.... Wiosna i już czyściutko- przymierzę sie do takowych w następnych sezonach
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 07:24, 19 mar 2018


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
polinka napisał(a)
Cześć Aniu, zaglądam do Ciebie choć wiem jak się sytuacja przedstawia. Jak tylko zrobi się ciepło musimy umówić się na kawkę

Ściskam mocno!

Zdecydowanie kawa musi być
Buziam Cię bardzo mocno
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies