Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - lipiec 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - lipiec 2011

Gardenarium 00:11, 30 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szkraby by trzeba nieco przypilnowac w tej ciasnocie, zapraszam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Neska 18:25, 30 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
gardenarium napisał(a)
Szkraby by trzeba nieco przypilnowac w tej ciasnocie, zapraszam.


No wiadomo. Zresztą raczej wstydzić się będą, a więc nie narozrabiają.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
zbigniew_gazda 19:55, 30 maj 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
gardenarium napisał(a)
Zbyszku a Ciebie może Richie zabierze, zgłoś chęć zabrania się.


Gdyby Richie jechał to pewnie bym się zabrał . Do Tarnowa zawsze bliżej jak do Ciebie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sebek 20:19, 30 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danuś - jak tyle osób do Ciebie przyjeżdża to nie wiem czy się pomieścimy wszyscy. No - chyba, że nas na grupy podzielisz lub święto dwudniowe zrobisz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 22:27, 30 maj 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ha! Ja M. zapowiedziałam, że ma dyżur z Kubą a ja mam wolneeeeeee Zaznaczyłam nawet na czerwono w kalendarzu coby mi nie powiedział, że Go nie uprzedzałam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
an_tre 22:30, 30 maj 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
kaisog1 napisał(a)
Ha! Ja M. zapowiedziałam, że ma dyżur z Kubą a ja mam wolneeeeeee Zaznaczyłam nawet na czerwono w kalendarzu coby mi nie powiedział, że Go nie uprzedzałam


Gosiu ale z Ciebie spryciula no i dobrze!!!
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kaisog1 22:41, 30 maj 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ania nie powiem gdzie mnie tak wyszkolili Jedyne co mogę zdradzić to to, że nazwa tego miejsca zaczyna się na "O"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Neska 22:43, 30 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
an_tre napisał(a)

Ha! Ja M. zapowiedziałam, że ma dyżur z Kubą a ja mam wolneeeeeee Zaznaczyłam nawet na czerwono w kalendarzu coby mi nie powiedział, że Go nie uprzedzałam


Gosiu ale z Ciebie spryciula no i dobrze!!!


No tak ale Ty masz blisko. A my zatrzymamy się u mojej siostry w Warszawie więc wyjazd już całą ferajną. Chyba, że Ciocia zostanie z dziećmi a ja się wyrwę. Jednak nie mam pewności jak to uda się zorganizować.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
zbigniew_gazda 22:47, 30 maj 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
kaisog1 napisał(a)
Ania nie powiem gdzie mnie tak wyszkolili Jedyne co mogę zdradzić to to, że nazwa tego miejsca zaczyna się na "O"


Słyszałem że świetne szkolenia w tym zakresie są prowadzone w nocnym wątku.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 23:55, 30 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zbyszku jakim cudem obserwujesz nocny wątek? przecież widziałam że najpóźniej Cię widac na forum do 21.30

A tak odpowiadając na pytanie odnośnie pomieszczenia się w moim ogrodzie- to nie wiem, nigdy nie miałam tylu gości Ulicę trzeba będzie zamknąć i Kasia jest po przeciwnej stronie

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies