Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

asiak 21:26, 14 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Obejrzałam ponad 50 stron Waszych metamorfoz ogródków i działek... po prostu brakuje mi słów uznania Cudowne przemiany, jestem pod ogromnym wrażeniem. Chciałabym mieć już ładnie na działce, ale cierpliwie poczekam na Wasze sugestie Ja też kupowałam na wiosnę wszystko, co mi się podobało, bez ładu i składu. Sadziłam na całym trawniku i mam misz-masz Coś czuję, że będę ponownie przesadzać... Ponownie, bo oczywiście kilkakrotnie już przesadzałam, to co wsadziłam
Ehhh... bardzo, ale to bardzo dużo pracy przede mną Ale nie zraża mnie to, jak będę mieć plan, co i jak przystępuję do pracy
____________________
AsiaDziałeczka Asi
sylwik69 09:27, 15 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj zajrzałam do Ciebie i ja..Proszę napisz o jaką Anię i jej obrazkowe pismo chodzi dotyczące podpisu,bo ja z tych co nie radzą sobie z komputerem.Najważniejsze się nie zrażać!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AsiaK_Z 09:49, 15 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Sylwia, choć ja nie jestem gospodynią tego wątku, podpowiedź dot. podpisu podesłałam Tobie na prive
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Makusia 09:54, 15 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
asiak napisał(a)
Obejrzałam ponad 50 stron Waszych metamorfoz ogródków i działek... po prostu brakuje mi słów uznania Cudowne przemiany, jestem pod ogromnym wrażeniem. Chciałabym mieć już ładnie na działce, ale cierpliwie poczekam na Wasze sugestie Ja też kupowałam na wiosnę wszystko, co mi się podobało, bez ładu i składu. Sadziłam na całym trawniku i mam misz-masz Coś czuję, że będę ponownie przesadzać... Ponownie, bo oczywiście kilkakrotnie już przesadzałam, to co wsadziłam
Ehhh... bardzo, ale to bardzo dużo pracy przede mną Ale nie zraża mnie to, jak będę mieć plan, co i jak przystępuję do pracy


Asiu, znam ten ból- uwierz mi przechodzę przez to samo, choć już nieco stonowana przez Mądre Głowy
Ja jeszcze wiosną kupowałam "kolekcjonersko"- wszystkiego po jednym (góra po dwie) bez planu i bez wiedzy co kupuję, jak to rośnie i gdzie znajdzie miejsce u mnie. Potem upychałam, i efekt jest taki, że coś robiłam wiosną, a teraz już niemal śladu po tym nie ma, bo musiałam zlikwidować. Lepiej poczekać, choć ja nie jestem cierpliwa, ale dwa razy/trzy razy/cztery razy robić to samo, to jednak motywacja, żeby nieco cierpliwości się nauczyć
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
asiak 13:47, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Marta, przeczytałam 20 stron Twojego wątku i jak bym czytała o sobie i swojej działce. Ja, co prawda nie mam ogrodu przy domu tylko zwykłą działkę ROD, ale jakość i zawartość ziemi mamy podobną Muszę uzbroić się w cierpliwość i nie działać pochopnie. Na razie u nas ciągle pada i mam związane ręce
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Makusia 13:55, 15 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu te deszcze i pochmurne niebo też demotywująco na mnie działają. Aktualnie patrzę przez okno i deszczu nie ma, ale znowu czarne chmury się zaczynają zbierać..ehh..szkoda gadać
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
asiak 21:34, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Pomimo chmur przeszłam się na działeczkę, pospacerowałam po niej, pochodziłam i stwierdziłam, że nie ma na niej ani ładu, ani składu
Mam pytanie... ja utworzyłam swój wątek w Nasze ogrody, a niektórzy mają wątki w Projektowanie ogrodów np. Makusia (Martuś, akurat czytałam Twój wątek i zauważyłam, i dlatego Ciebie podałam jako przykład )
Jaka jest różnica?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Makusia 21:48, 15 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu na początku też miałam wątek w ogrodach ale poprosiłam Szefową o przerzucenie do projektowania. Projektowanie jest dla tych, co dopiero są na etapie jak ja nie mają pomysłu lub mają ale nie wiedzą, czy dobry. Ogrody raczej dla tych, co mają już w głowie wizję lub wręcz jakąś część wykonaną. W teorii chodzi o to, że projektowanie powinno być wątkiem bardziej otwartym, gdzie amatorom doradzają bardziej doświadczeni, a ogrody dla z większą wiedzą. W teorii- jak jest w praktyce? Nie wiem
Ja spotkałam masę życzliwych i chętnych do pomocy osób na Ogrodowisku w ogólności
Za co Im wszystkim dziękuję!!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
asiak 22:11, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Oj, w takim razie muszę też poprosić o przeniesienie
A jak można się skontaktować z Szefową?
Ja własnie liczę na pomoc życzliwych, kompetentnych osób i właśnie na to czekam
Przecież ze mnie jak na razie żaden działkowicz, koniecznie muszę się przenieść
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 22:12, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
A tak w ogóle czytam właśnie Twój wątek
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies