Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 11:45, 17 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
ren133 napisał(a)


no tuż przed domem ... tam gdzie rodek


AAAA!!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anna_t 20:36, 17 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
leon60 napisał(a)

Ja w tej wersji nie widzę wad a raczej trochę tajemniczości po co od razu po wejściu widzieć całość ? Posadź także na całości więcej drzew a dziwne złudzenie odcięcia minie.
Ja uwielbiam swój przysłonięty wjazd każdy kto przyjedzie ma ochotę od razu zaglądać co jest dalej

dokładnie, fajnie jest budować napiecie

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Magleska 13:32, 20 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
Działasz coś ? Pewnie dopiero w wekend ciakawam bardzo, jak zdecydujesz na froncie ) ....mi sie obie wersje w sumie ppodobają . Pomocna to nie jestem w planowaniu ale pooglądać lubię
Pokażesz mi te mini kociołki ..... plisssss
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Makusia 15:30, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Johanka77 napisał(a)


Ania Słońce! Ja Ci nie mam za złe
Ja generalnie już się przyzwyczaiłam, że na Ogrodowisku robię wszystko pod dyktando doradców, a potem nagle inni radzą mi to samo zmieniać. Czasem nawet Ci sami

Mam nadzieję, że nie przestaniesz mnie odwiedzać. Ścieżkę będę miała nadal skośną, ale lubię odwiedziny. I rady, zresztą po to tu zadaje pytania.
A Makusia też nie miała złych intencji, tylko chciała w swoim stylu stanąć trochę po mojej stronie. Ale tylko trochę



Prosze mnie tu w dyskusje nie mieszać, bo ja to wtedy, jak tu się krew lała do góry d...leżałam i pojęcia o tej burdzie nie miałam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 15:37, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Przeszłam jak burza przez strony od 01 września
Ja Ci powiem- choć się nie znam- że ten projekt nr 1 jest świetny! Spróbuj spojrzeć na to "odcięcie" jak na okoliczność, że nie każdy listonosz bieżący do drzwi wejściowych musi od razu cała topografię Twojego ogrodu znać A jak Cię to nie przekona, to zrób po swojemu, tak jak Ci w duszy gra, bo to Twój ogród
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 23:33, 20 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)
Działasz coś ? Pewnie dopiero w wekend ciakawam bardzo, jak zdecydujesz na froncie ) ....mi sie obie wersje w sumie ppodobają . Pomocna to nie jestem w planowaniu ale pooglądać lubię
Pokażesz mi te mini kociołki ..... plisssss


Madzia, w weekend będę wsadzać cebulki.
Frontowej nie ruszam.
Ewentualne zmiany to na wiosnę. Ale jak już pisałam, ja lubię moje Hakuro, więc za prędko grabowej rewolucji nie będzie
Ni chyba że w innym miejscu.

Kociołki pokaże jak wrócę do domu na weekend
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:34, 20 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
Przeszłam jak burza przez strony od 01 września
Ja Ci powiem- choć się nie znam- że ten projekt nr 1 jest świetny! Spróbuj spojrzeć na to "odcięcie" jak na okoliczność, że nie każdy listonosz bieżący do drzwi wejściowych musi od razu cała topografię Twojego ogrodu znać A jak Cię to nie przekona, to zrób po swojemu, tak jak Ci w duszy gra, bo to Twój ogród


Tak, tak! Zrobię wersję 3
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 23:52, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
leon60 napisał(a)




Zmartwię Cię, ale też głosuję za tą wersją. Po co Ci graby na tle tuj, tuje przecież urosną wysokie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 06:35, 21 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)


Zmartwię Cię, ale też głosuję za tą wersją. Po co Ci graby na tle tuj, tuje przecież urosną wysokie.


Oczywiście. Urosną. Dlatego nie chce ich w wersji jeden.
Ale jak już pisałam, to dywagacje nad daleką przyszłością. Póki co hakuro. Uważam że z rozplenicami komponuje się świetnie.



____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 12:32, 23 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dla odmiany w ten weekend znowu pada... Wrrr
Jak ustanie, bedzie się miękko wsadzać cebule. Tak sobie to tłumaczę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies