Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

tulucy 17:21, 31 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Czuję się zaproszona generalnie i tak normalnie najazd Ci zrobię przy okazji odwiedzin w Toruniu (a bardzo często jesteśmy u przyjaciół )
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Agi2006 20:44, 31 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)


No jest lepiej.

Oczywiście katar - swoim zwyczajem - będę żegnać dwa miesiące, ale przynajmniej już szpilek w gardle nie mam.

Jak odwołają tego świrusa, to zrobię taaaakie ognicho! Całe Ogro zaproszę


Asia jesteś pewna? Masz wprawdzie duża działkę ale gdzie Ty tyle kiełbasy załatwisz? Bo alkohol we własnym zakresie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
iwonkap 18:36, 02 kwi 2020

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Johanka77 napisał(a)


Beni Kaze


Kiedy ona czerwienieje/ zmienia kolor ? wcześnie jakoś czy pozna jesienią ? co ile masz posadzone brzozy bo nie mogę znaleźć wątku ?
sylwik69 11:05, 03 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Johanka77 napisał(a)


To nie jest beton architektoniczny, tylko płyty tarasowe z Brukbetu
Nazywają się Kavero.

M mówi, że prawdopodobnie będziemy impregnować.

Ale faktura betonu jak zwał tak zwał piękny!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Kasia73 17:37, 03 kwi 2020


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Johanka77 napisał(a)


No wiesz, muy się dzisiaj bardzo zdziwiliśmy! Byliśmy przekonani, że na paletach są płyty w 3 rozmiarach, a okazało się, że w czterech... Kurde, ułożyć coś logicznego na mijankę z czterech naprawdę zakrawa o cud!


Asia pomysł na placyk z pergola i powtórzenie kaskad na skarpach super
Jeśli mogę podpowiedzieć zobacz sobie na stronie producenta płyt proponowane ułożenia a la rzymskie patio itd. może odgapisz
Johanka77 20:40, 04 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
amatorodniczka napisał(a)
Super plan z tym przesunięciem pergoli i fajne płyty Ja póki co nie ma pomysłu na nowe rabaty, ale ciągle szperam w internecie i szukam czegoś..

Pozdrawiam


Merci Kochana!

Szperaj, szperaj i si inspiruj. Ja dziś zamówiłam annabellki i hakone na rabatę cienistą.
Posadzę i wtedy zadecyduję, czy nie iść jeszcze w coś pomiędzy.

Ktoś tu mi hosty Geisha podpowiadał i rzeczywiście - piękne są, choć nie do tej kompozycji chyba.
Tu raczej utkam jeszcze ML, żeby powtórzyć spod tarasu.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:11, 04 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
AnnaCh napisał(a)
Patrzę sobie gdzie mieszkasz
Autostradę mam

Placyk będzie mega, mega mi się podoba, i płyty i pergola, super będzie, cały plan bardzo mi się podoba


Merci za pochawały

galgAsia napisał(a)
Ja mam w Toruniu rodzinkę, zjadę na ognicho jak nic


tulucy napisał(a)
Czuję się zaproszona generalnie i tak normalnie najazd Ci zrobię przy okazji odwiedzin w Toruniu (a bardzo często jesteśmy u przyjaciół )


Agi2006 napisał(a)


Asia jesteś pewna? Masz wprawdzie duża działkę ale gdzie Ty tyle kiełbasy załatwisz? Bo alkohol we własnym zakresie


No Dziewczyny, cieszę się, że dopiszecie!
Alko jest, kiełbasa też się znajdzie. W końcu każdy dzień tygodnia spędzam w Biedronce

Od poniedziałku ma być ciepełko, więc sezon zdecydowanie będzie sprzyjał

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:14, 04 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
iwonkap napisał(a)


Kiedy ona czerwienieje/ zmienia kolor ? wcześnie jakoś czy pozna jesienią ? co ile masz posadzone brzozy bo nie mogę znaleźć wątku ?


Wiesz, piszą, że jesienią, ale moja nie czwerwienieje.
W mojej wizytówce znajdziesz zdjęcia w różnych porach roku.

Ja mam posadzone co 40cm. W zeszłym roku nie wszystkie były równe - część dosadzałam.
Ale myślę, że kolejne posadzę co 50cm, bo w sezonie ładnie się rozkładają.

Dziewczyny chyba zalecają nawet szerzej.

A brzozy na brzozowej mam posadzone co 1,5-2 metry.
To taka ciasna brzozóweczka miała być
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:15, 04 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sylwik69 napisał(a)

Ale faktura betonu jak zwał tak zwał piękny!


Beton się zarumienił
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:16, 04 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia73 napisał(a)


Asia pomysł na placyk z pergola i powtórzenie kaskad na skarpach super
Jeśli mogę podpowiedzieć zobacz sobie na stronie producenta płyt proponowane ułożenia a la rzymskie patio itd. może odgapisz


Dzięki, sprawdzę.
Choć mnieskromnie powiem, że nasz wzór Mnię się podoba
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies