Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Domowe misz masz :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Domowe misz masz :-)

gosia_w_ogro... 14:21, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/423-zwalczanie-opuchlakow-w-ogrodzie
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
anbu 14:21, 18 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ha ha Toszka dała Ci do rozwiązania test ale widzę, że odpowiedzi zaznaczyła
____________________
Ania Ogród Ani :)
gosia_w_ogro... 14:25, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
Toszko! Przebieram nogami, no ale ok dam radę... Napisz mi tylko jak to wygląda w praktyce: fakt: mam już coś na tej rabatce, teraz mam wzbogacić ziemię, wszystko przekopać i obłożyć korą... a potem jak będę zmieniać tą rabatę to całą tą korę znowu przekopię??
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
Toszka 14:35, 18 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Albo kore odsuniesz i na nowo wykorzystasz jako ściółka, albo przekopiesz, a kora rozluźni ziemię i z czasem zamieni się w próchnicę. Każda opcja jest dobra -1 tańsza, a 2 lepsza dla ziemi
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
iwka 14:44, 18 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
też jestem za drugą opcją
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
asiak 15:56, 18 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
gosia_w_ogrodzie napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/423-zwalczanie-opuchlakow-w-ogrodzie


Ło, matko... mam to cholerstwo na działce
Podczas darcia darni, znajduję takie egzemplarze
____________________
AsiaDziałeczka Asi
gosia_w_ogro... 16:01, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
M obiecał poszukać planów, więc niebawem zrobię rysunki. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tej kwestii(ręcznie czy w jakimś programie) to chętnie się dowiem. Niestety będzie problem z nazwami nasadzeń, bo dopiero w tym roku zaczęłam kodować. Na pewno muszę założyć zeszyt! W końcu trafiłam do 1-szej klasy To i może tytkę ze słodyczami sobie sprawię Póki co- najważniejsze, że mam wiernego fana Chyba się trochę zawstydził, jak mu powiedziałam że wstawię fotkę na ogrodowisko Trochę to dziwne, bo on ma swojego bloga i z internetami obyty... no ale cóż.. może przy tylu pięknych ogrodach - zawstydzony? A ja chciałam się tylko pochwalić moją aksamitką, zasadzoną z własnoręcznie zebranych nasion Do tego pelargonie moje ulubione na poręczy werandy i ..... zapomniałam,
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
asiak 16:43, 18 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Śliczna psinka
____________________
AsiaDziałeczka Asi
gosia_w_ogro... 16:52, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
W ramach akcji trawa najważniejszej - zakupiłam zraszacz wahadłowy, bo ręcznie podlewać to by mi dnia zabrakło... Posypałam wszystko nawozem do trawnika zachwaszczonego i podlewam... teraz pora na M (koszenie). Po tych zabiegach w dwóch miejscach wyrosły mi takie cuda. Trochę dziwne, bo miało wspomóc trawnik a nie chwasty. Co Wy na to?
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
gosia_w_ogro... 16:54, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
Asiu! W korzeniach znalazłaś te robale?? Ja na wierzchu nic nie widzę, ale aż boję się zaglądać pod ziemię
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies