Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

agapant 22:26, 02 lip 2017


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1290
Ach i jakie ładne poidełko.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
marba 08:55, 03 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Witaj Ago w moim skromnym ogrodzie. Ta nasturcja to odmiana Cherry, rzeczywiście ma niezwykły kolor. Muszę koniecznie zebrać nasiona.
Zaraz zajrzę do Ciebie z rewizytą
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
ElzbietaFranka 11:57, 07 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Witam weszlam w sprawdzic nazwe przetacznika jest piekny i chce zrobic zakup.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 12:04, 07 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Super już wykop obsadzony, mostek rewelacja, podparłabym go na środku od dołu, żeby się nie uginał jakimś stemplem, Beczka pierwsza klasa, bardzo mi się spodobała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 13:07, 07 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja się witam
Ogród z ogromnym potencjałem
A psiaki mnie zauroczyły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
marba 18:27, 07 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
ElzbietaFranka napisał(a)
Masz cudowny ogrod troche ladu i puszczony na dziko jak w parku, jak wszystko podrosnie to bedzie jeszcze ladniej. Nie lubie ustawianych ogrodow, pokazujesz to jak jest.
Beczka duzo przezyla ile kapusty w niej bylo. Kiedys to ziarno tez trzymano w beczkach.
Ten powojnik pewnie taki sam jak moj dzisiaj zrobie fote to porownamy. To powojnik plozacy po ziemi, ale ja tez go trzemam na podporce. Jak prxyjdzie deszcz to caly uciapany w blocie.
Koncze jade orac w ziemi, em sie pieni ze znowu siedze i pisze.


Elu, rzeczywiście, mój ogród puszczony jest trochę "na dziko", ale to nie z upodobania do takiego stylu, po prostu nie ogarniam całości. No cóż, muszę dopasować tempo prac i zmian do możliwości, wieku i zdrowia. Dlatego na razie mój ogród wygląda tak jak wygląda, ale kiedy dopada mnie zniechęcenie przywołuję sobie w pamięci obraz sprzed trzech lat, kiedy trzeba było wycinać maczetą zarośla, aby w ogóle otworzyć bramę do ogrodu. I od razu zaczyna mi się tu już podobać. Zresztą taki formalny styl, pod linijkę, ze strzyżonymi formami i geometrycznymi wzorami nie za bardzo wpisywałby się tutejsze otoczenie i krajobraz, chociaż bardzo podobają mi się takie nowoczesne ogrody.
A na razie parę moich dzikich zakątków:
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 18:32, 07 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super już wykop obsadzony, mostek rewelacja, podparłabym go na środku od dołu, żeby się nie uginał jakimś stemplem, Beczka pierwsza klasa, bardzo mi się spodobała


Sylwio, miło, że do mnie zajrzałaś, mostek rzeczywiście wymaga korekty, lepiej byłoby, gdyby wyginał się do góry. Mam nadzieję, że uda się coś z tym zrobić.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 18:46, 07 lip 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Milka napisał(a)
I ja się witam
Ogród z ogromnym potencjałem
A psiaki mnie zauroczyły


Milka, witam Cię w moim skromnym na razie wąteczku. Nasze psiaki są równie kochane, co niesforne, choć muszę je pochwalić, że niczego w ogrodzie nie niszczą. Ale patrząc na nie, trudno mi uwierzć, że choć tak różne, są z jednego miotu. Chciałabym zobaczyć tych tatusiów
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
ElzbietaFranka 19:41, 07 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Jak Milka tak pisze to ma racje. To jest inny typ ogrodu duza przystrzen. Za dwa trzy lata bedzie przepieknie.
Zrob tylko alejki spacerowe. Sadz jesli jest taka potrzeba rosliny aby przez caly czas cos kwitlo.
Iglaki sosny w takiej lekkiej ziemi rosna.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 20:16, 07 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Będzie pięknie bo ten ogród ma potencjał
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies