Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród brzóz i dębów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród brzóz i dębów

Gruszka_na_w... 15:36, 16 paź 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Piękne miejsce na ziemi znalazłaś.
Skoro ogród zmierza w kierunku naturalistycznym to jako przesłona od namiotów foliowych sąsiadów sprawdzi się żywopłot nieformowany z różnych gatunków niewielkich drzewek i krzewów sadzonych w grupach (pęcherznice, trzmielina europejska, lilak węgierski,lilaki-bzy, irga pomarszczona i błyszcząca, forsycja, kalina koralowa, jaśminowiec, tawuły szare, derenie, śliwa wiśniowa, świdośliwa, jarzębiny, klon Ginnala. Co jakiś czas można wsadzić zimozielony akcent w postaci świerków serbskich, daglezji lub choiny.
Pozdrawiam
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Katkak 16:27, 16 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ojej, jak pięknie . Ta przestrzeń, te drzewa, coś pięknego .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Adela 20:52, 16 paź 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Witaj Basiu
Przyszłam odwiedzić Twój ogród jeszcze raz, bo cudne są te brzozy.
Cieszę się z naszego dzisiejszego spotkania. Może kiedyś będzie powtórka?
A o mojej obietnicy pamiętam! Niedługo okaże się, czy będę mogła słowa dotrzymać
Pozdrówka
____________________
Ela - Moja ostoja
Marta 21:08, 16 paź 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Miło było Cię poznać. Brzozy i widoki masz śliczne Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
marba 22:05, 16 paź 2016


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
ewsyg napisał(a)
Witaj,
Widzę, że też jesteś na początku drogi zwanej ogrodem. Trzymam kciuki za fajne aranżacje. do Częstochowy mam niecała godzinkę jazdy

Pozdrawiam Ewa


Ewo, dziękuję za odwiedziny w moim skromnym na razie ogrodzie. Jeśli mieszkamy tak blisko siebie, to mam nadzieję na odwiedziny również w realu. Twój ogród jest piękny, widać jak wiele pracy w niego włożyłaś.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 22:20, 16 paź 2016


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Efffa napisał(a)
Marba , Omelka i Biedronka wreszcie Was znalazłam, Miło Was było poznać, kobietki gdzie wyscie sie tak szybko ulotniły, ze Was na zadnym zdjeciu kochane nie ma?Mam focha


Nam też było bardzo miło poznać grono tak przesympatycznych ludzi. Za zniknięcie przepraszamy, to miała być krótka chwila, aby tylko rzucić okiem na ogrody, nie sadziłyśmy, że są one aż tak rozległe. Faktycznie, niezręcznie wyszło. Obiecujemy poprawę w przyszłości.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 22:26, 16 paź 2016


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Karol, Kasia, Marta, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa pod adresem mojego ogrodu. Mam nadzieję, że dzięki Waszemu doświadczeniu i cennym radom będzie z roku na rok piękniał. Ściskam Was wszystkich serdecznie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 22:31, 16 paź 2016


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Adela napisał(a)
Witaj Basiu
Przyszłam odwiedzić Twój ogród jeszcze raz, bo cudne są te brzozy.
Cieszę się z naszego dzisiejszego spotkania. Może kiedyś będzie powtórka?
A o mojej obietnicy pamiętam! Niedługo okaże się, czy będę mogła słowa dotrzymać
Pozdrówka


Adelko,
cieszę się bardzo, że mogłyśmy się spotkać. Pamiętaj, proszę o moim zaproszeniu. Będzie mi bardzo miło, jeśli będziemy mogły się odwiedzić.
Serdecznie Cię pozdrawiam.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Efffa 22:36, 16 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
marba napisał(a)


Faktycznie, niezręcznie wyszło. Obiecujemy poprawę w przyszłości.

Nie no coś ty, przecież ogrody w planie też były do zwiedzania, tylko żal że nie pogadało sie z takimi przesympatycznymi, pełnymi werwy kobitkami
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
omelka1 19:51, 18 paź 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Jak tam zdrówko po spacerach niedzielnych?
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies