Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek

patrycja 10:28, 17 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
AsiaK_Z napisał(a)

Fenkju

____________________
Patrycja mój ogródek
patrycja 10:31, 17 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
kerii napisał(a)
Nie tylko Twoje cebulki czekają

To chyba jakaś ogólna jesienna apatia nic się nie chce, ma się dość. Brak tej ekscytacji towarzyszącej oczekiwaniu, że coś się wsadziło i jak wyrośnie zakwitnie, jak będzie wyglądało. Już wszystko wyrosło, zakwitło nie ma na co czekać chyba, że na śnieg
Może dostosowujemy się do przyrody i zapadamy w jesienno - zimową stagnację aby z nowymi siłami i zapałem na wiosnę z niecierpliwością wypatrywać pierwszego krokusa, tulipana, kopać, sadzić i przesadzać

W końcu jesteśmy jej częścią i tak jak ona potrzebujemy trochę przerwy wytchnienia, żeby nam nie obrzydło to ogrodowanie


Coś w tym jest, tak jak piszesz jesteśmy częścią przyrody
____________________
Patrycja mój ogródek
patrycja 10:34, 17 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
O poranku mgła

____________________
Patrycja mój ogródek
Anda 21:43, 17 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Slicznie we mgle Fajny klimat.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Radziu2013 21:53, 17 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
patrycja napisał(a)
O poranku mgła



Uwielbiam efekt jaki daje mgła Pięknie się prezentuje ogród...a rozplenica jak ładnie na nim wygląda
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
babka 23:36, 17 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Widoki jak z obrazka
U mnie też mgła dzisiaj była... podobno ... bo ja smacznie o tej porze sobie spałam
Na cebule jeszcze sporo czasu jest, bez paniki
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 23:45, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
patrycja napisał(a)
Tak było

I teraz




Jałowiec przycięty, badyli od lilii nie ma. Od razu zrobiło się często


Ale zmiana U Ciebie postępy rach ciach widoczne, a ja taczki z piachem przewalam.

Mgliste fotki zjawiskowe
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monia81 10:19, 18 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8009
patrycja napisał(a)

Mnie też dopadło jakieś zniechęcenie, jakoś mi skrzydła opadły.Chodzę po biedronce i w ogóle nie kręcą cebulki. Co chciałam to kupiłam i stop. Czytam ,ze niektórzy jeszcze kupują - to już chyba przesada.
Jesienna chandra mnie dopadła.


Pati tak chyba jest, bo ja jak patrzę na tą pogodę, to lenia totalnego dostaję i nosa z domu bym nie wychyliła mało słońca to i takie nastroje nas dopadają oby jeszcze nam słoneczko tego ciepła dało, bo jeszcze parę rzeczy do załatwienia w ogrodzie mam buziol i pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agania 10:52, 18 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne te zdjęcia we mgle i słonko też się uśmiecha do Twoich roślinek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lutroja 10:16, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Hej dziewczyny, uszy do góry :} nie chcę was denerwować ale u mnie słońce i energia . Chce się chcieć !!! i jest nadzieja na pogodę u Was
____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies