Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród leniwej o.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród leniwej o.

rewq 21:49, 18 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2016
Posty: 42
to czarne to kosz na smieci. te "C" w mieście najlepie zamknąć (i otwierać tylko gdy śmiecarka jedzie), mi nie potrzebne bo koniec ślepej uliczki. Smieci wyrzucam często nie wychodząc za bramę tylko wystawiając ręce
____________________
Mój ogród
Kawa 08:50, 19 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Hej Sylwia
zdrowia życze na początek

dzięki za wizyte u mnie
będę patrzeć co porabiasz

kazdy ogród jest inny
a wśród owocowych można i byliny wsadzić
na pewno coś wymyślisz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sylwik69 18:38, 19 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Sylwia wita SylwięTwój wstęp mnie rozbawił,jesteś pełną humoru kobitką
Zrób plan działki,napisz jak widzisz swój ogród,co ci się podoba i do dzieła,bo wiosna tuż tuż...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
patrycja 20:59, 19 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Witam też zaczynam przygodę z ogrodem mam nadzieję że będziemy się wspierać.Pozdrawiam
____________________
Patrycja mój ogródek
rewq 17:59, 20 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2016
Posty: 42
Ciesze się że w końcu zdecydołałam się założyć wątek.
Witam Was panie
Sylwio, czy to ogród daje Ci to szczęście? Jestem w tym okresie życia, że też mogę się nazwać kobietą szczęśliwą (z małymi minusami - zdrowotnymi), bardziej spokojną. Kontakt z naturą to balsam na moje nerwice.

Też tak macie? Czy raczej stres spowodowany brakiem idealnego ogrodu, stratami finansowymi czy ogromem prac?
____________________
Mój ogród
katel 15:59, 21 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Jestem z rewizytą . W dzisiejszych czasach nie tak łatwo o dzieciaki - niestety . My też po przejściach jesteśmy ale mamy chłopca 8l i dziewczynkę 3l, też wyleżane.
Musisz więcej zdjęć wstawić, żeby było wiadomo co gdzie jest bo ja się trochę pogubiłam, no i zasada Danusi - nie projektujemy pojedynczych rabatek tylko całość. Pooglądaj sobie różne ogrody i zastanów się w którym stylu widziałabyś Wasz ogród, nie musi być ogrodowiskowy ale musi się Tobie podobać .
Rzut działki z góry znajdziesz tutaj:
https://www.google.pl/maps/@52.017117,19.0145146,678433m/data=!3m1!1e3
Wpisz po lewej swój adres i przybliż maksymalnie . Wydaje mi się że będzie trochę bardziej czytelnie.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
kluska_slaska 12:03, 23 sty 2017

Dołączył: 20 maj 2016
Posty: 19
Cześć Rewq, dopisuję się do klubu kibica.
____________________
Wandzia Ogród przetrwania
rewq 13:50, 23 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2016
Posty: 42
katel napisał(a)
Rzut działki z góry znajdziesz tutaj:

No właśnie stąd mam zdjęcie, troche powiększyłam w paincie bo było malutkie i nieczytelne

Witam Cię też klusko śląska, jeść bardzo lubie ale rzadko robie
____________________
Mój ogród
katel 14:38, 23 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Myślałam, że więcej będzie widać bo to zdjęcie nieczytelne jest , może na kartce rozrysuj - a jak ze stylem ogrodu, co Ci się najbardziej podoba
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
sylwik69 17:53, 23 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
rewq napisał(a)
Ciesze się że w końcu zdecydołałam się założyć wątek.
Witam Was panie
Sylwio, czy to ogród daje Ci to szczęście? Jestem w tym okresie życia, że też mogę się nazwać kobietą szczęśliwą (z małymi minusami - zdrowotnymi), bardziej spokojną. Kontakt z naturą to balsam na moje nerwice.

Też tak macie? Czy raczej stres spowodowany brakiem idealnego ogrodu, stratami finansowymi czy ogromem prac?

Rośliny,ogród,przyroda,dają mi szczęście i chwilę wytchnienia od pracy w skupisku ludzi,pomieszczeniach bez okien,ciągłej nagonce:szybciej i więcej.Dobrze to ujęłaś: jest balsamem na zły dzień, na marudnych,niezadowolonych ludzi,na wszystko co wkurza i o od czego chcę się odciąć
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies