Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 22:28, 08 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosialuk napisał(a)
Ja również życzę spełnienia marzeń o własnym domku. I tego, żeby spełniły się jak najszybciej.


Gosiu dziękuję, mam nadzieję że się spełnią. Na to niestety nie mam wpływu.

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
BasiaLT 10:29, 09 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Danulku oczywiście że marzenie się spełni. Przecież absolutnie nie ma innej opcji!
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 10:32, 09 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no nie ma
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gobasia 11:52, 09 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
są problemy z pozwoleniami na budowę na działkach rolnych ..wiem coś o tym

chcieliśmy dać córce działkę pod budowę 30a nie można bo to ziemia rolna...zrobiliśmy tak....

wszystkie dokumenty wraz z zagospodarowaniem i pozwoleniem na budowę robiłam jako dla siebie jako budowa zagrodowa i dopiero wtedy przepisaliśmy darowizną działkę z pozwoleniem na córkę.No ale jeszcze musiała w starostwie przepisać pozwolenie na budowę na siebie...następny problem bo nie rolniczka...wtedy zrobiliśmy 1ha dzierżawy notarialnej na 10 lat ...koniec kłopotu..nie miała problemu z kredytem i odbiorem domu..teraz notarialnie dopisala męża i sa współwłaścicielami



JeZeli TwOj teść jest rolnikiem to może też tak zróbcie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
sylwia_slomc... 12:41, 09 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
dana1s napisał(a)


Gosiu dziękuję, mam nadzieję że się spełnią. Na to niestety nie mam wpływu.


Danuś ogladałam ostatnio " Sztukę kochania historię Michaliny Wisłockiej" I choć wydaje się, ze bez związku, to przyszło mi do głowy użyć podstępu....(trochę zachodu by było nie powiem)i żeby nie było niedomówień to nie leży w moim charakterze, ale Michalina zaprzyjaźniła się z żonami panów , którzy książki nie chcieli wydać i się udało....może trzeba by się zaprzyjaźnić z którąś z żon, potem zaprosić wraz z małżonkiem na działkę na grilla.....i dopiąć swego?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 22:07, 09 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BasiaLT napisał(a)
Danulku oczywiście że marzenie się spełni. Przecież absolutnie nie ma innej opcji!


Basiu dzisiaj słyszałam to kilkadziesiąt razy, i powoli w to zaczynam na powrót wierzyć
Dziękuję!


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 22:08, 09 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
no nie ma


Izuniu no nie ma innej opcji



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 22:13, 09 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
gobasia napisał(a)
są problemy z pozwoleniami na budowę na działkach rolnych ..wiem coś o tym

chcieliśmy dać córce działkę pod budowę 30a nie można bo to ziemia rolna...zrobiliśmy tak....

wszystkie dokumenty wraz z zagospodarowaniem i pozwoleniem na budowę robiłam jako dla siebie jako budowa zagrodowa i dopiero wtedy przepisaliśmy darowizną działkę z pozwoleniem na córkę.No ale jeszcze musiała w starostwie przepisać pozwolenie na budowę na siebie...następny problem bo nie rolniczka...wtedy zrobiliśmy 1ha dzierżawy notarialnej na 10 lat ...koniec kłopotu..nie miała problemu z kredytem i odbiorem domu..teraz notarialnie dopisala męża i sa współwłaścicielami


JeZeli TwOj teść jest rolnikiem to może też tak zróbcie


U nas niestety gorszy problem , bo mamy tereny zielone. To dużo gorzej niż rolne...
Teść niestety nie jest rolnikiem. Zobaczymy co się uda zdziałać?
Dziękuję za każde słowo, dla mnie to wiele znaczy . To wsparcie jest dla mnie bardzo ważne



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 22:17, 09 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Danuś ogladałam ostatnio " Sztukę kochania historię Michaliny Wisłockiej" I choć wydaje się, ze bez związku, to przyszło mi do głowy użyć podstępu....(trochę zachodu by było nie powiem)i żeby nie było niedomówień to nie leży w moim charakterze, ale Michalina zaprzyjaźniła się z żonami panów , którzy książki nie chcieli wydać i się udało....może trzeba by się zaprzyjaźnić z którąś z żon, potem zaprosić wraz z małżonkiem na działkę na grilla.....i dopiąć swego?


Sylwuś to chyba nie wypali, nawet nie wiem czy Pan z urzędu ma żonę. Reszta to młode siksy .
Niestety ten sposób raczej nie wypali...


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 22:19, 09 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
dana1s napisał(a)


Sylwuś to chyba nie wypali, nawet nie wiem czy Pan z urzędu ma żonę. Reszta to młode siksy .
Niestety ten sposób raczej nie wypali...



Szkoda nie, o ile by było prościej.....a powinno być takie prawo, żeby nie trzeba było kombinować jak koń pod górę ech
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies