Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 16:39, 05 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
No to jeszcze biel w roli głównej







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
kerii 18:41, 05 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Jak zawsze ślicznie,
współczuję problemów z urzędasami, niestety nadal w tym kraju przepisy są bardziej dla urzędów niż dla ludzi, przykre to bardzo.
____________________
Jola Moja glebo terapia
Katkak 22:28, 05 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A to dranie, urzędasy bez serca. Jeszcze ma czelność żartować. Szlag mnie trafia na coś takuego.
A ogród Twój kocham ogromnie Danusiu, jest niesamowity. I widać w nim na kazdym kroku Twoje serducho do niego. Jestem pewna, że ta alternatywa będzie świetna.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BasiaLT 09:58, 06 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kurcze... dlaczego to tak długo trwa... w mojej gminie taki plan był robiony chyba z 10 lat temu. Pamiętam że też była masa uwag bo sama kilka wnosiłam ale i tak w niecały rok było już wszystko zrobione.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Gosiek33 11:35, 06 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
To jakaś masakra z tym planem Czy padło akurat na Twój rejon, czy to właściwość tego urzędu? Plan zagospodarowania niekoniecznie jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę. Nadal chyba obowiązują przepisy o zasadzie dobrosąsiedztwa. Myśmy na takiej zasadzie w końcu mogli dom wybudować. O ile pamiętam to potrzebna do tego jest zabudowana posesja sąsiadująca z Twoją.

podlinkowany artykuł to taki pierwszy lepszy, ale ten to najnowsze dane

Nie poddawaj się. Za pasem wybory, czy to może coś zmienić?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 21:36, 06 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
kerii napisał(a)
Jak zawsze ślicznie,
współczuję problemów z urzędasami, niestety nadal w tym kraju przepisy są bardziej dla urzędów niż dla ludzi, przykre to bardzo.


Jolu bardzo dziękuję!
Niestety nic na to nie poradzę, tylko nerwy i czekanie. A mogłam już dawno mieszkać...

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 21:40, 06 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
A to dranie, urzędasy bez serca. Jeszcze ma czelność żartować. Szlag mnie trafia na coś takuego.
A ogród Twój kocham ogromnie Danusiu, jest niesamowity. I widać w nim na kazdym kroku Twoje serducho do niego. Jestem pewna, że ta alternatywa będzie świetna.


Kasiu mnie tez szlag jasny trafia, ale co ja mogę. Trochę się Wam pożalę i dalej czekam...
Bardzo się cieszę, że mój ogród Ci się podobają, ja uwielbiam w nim przebywać. Nie chce mi się wracać do rozgrzanego do czerwoności domu...
Dzisiaj się urobiłam, ale jestem szczęśliwa


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 21:43, 06 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BasiaLT napisał(a)
Kurcze... dlaczego to tak długo trwa... w mojej gminie taki plan był robiony chyba z 10 lat temu. Pamiętam że też była masa uwag bo sama kilka wnosiłam ale i tak w niecały rok było już wszystko zrobione.


Basiu póki co mieszczą się w ustawowym terminie. U nas też poprzednio był plan w 2005, ale nie wszystkie działki zostały wtedy przekształcone. Teraz postanowili zrobić całe miasto za jednym zamachem i jadą dzielnicami. To trwa i trwa...
Dzielnica obok mnie została właśnie 3 raz wyłożona w przeciągu dwóch lat i z tego co słyszałam znów coś jest nie tak, czyli procedura zaczyna się od nowa...

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 21:47, 06 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
To jakaś masakra z tym planem Czy padło akurat na Twój rejon, czy to właściwość tego urzędu? Plan zagospodarowania niekoniecznie jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę. Nadal chyba obowiązują przepisy o zasadzie dobrosąsiedztwa. Myśmy na takiej zasadzie w końcu mogli dom wybudować. O ile pamiętam to potrzebna do tego jest zabudowana posesja sąsiadująca z Twoją.

podlinkowany artykuł to taki pierwszy lepszy, ale ten to najnowsze dane

Nie poddawaj się. Za pasem wybory, czy to może coś zmienić?



Gosiu sama nie wiem czy to jakaś złośliwość, ale to chyba wszędzie tyle trwa. U nas nie chcę odralniać kawałka działki, a że by starać się o pozwolenie na budowę muszę mieć plan bo nie wydają warunków zabudowy.

Zaraz poczytam, bo może u nas coś takiego zadziała. Dziękuję !
Staram się myśleć pozytywnie, ale raz za kiedy zwyczajnie tracę nerwy i mam ochotę to wszystko rzucić...


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 21:49, 06 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj w ogrodzie







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies