Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 19:19, 11 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
mirkaka napisał(a)
Skończyłam cały wątek, uff. Masz pięknie, ale to już wiesz. Czytałam jak jakiś kryminał, z zapartym tchem, wciąż czekając na rozwiązanie budowy domku. Szkoda że ciągle czekacie, ale decyzja o domku ogrodnika dobra, może wstawisz tam na lato jakieś łóżko, materac i będziecie mogli choć na weekend tam przenocować.
Będę Cię odwiedzać Twój ogród to jeden z niewielu który chciałbym zobaczyć na żywo


Mirciu dziękuję, że zechciałaś swój wolny czas spędzić w moim ogrodzie!
Domek ogrodnika własnie zaczęliśmy zadaszać, to będzie budowla głównie na ogrodowe przydasie, ale jakaś leżanka z pewnością się tam znajdzie. Żeby móc się schronić przed deszczem lub posilić przy budowie domu, bo oprócz tego wybudujemy najprawdopodobniej dom na zgłoszenie 35m2 z poddaszem. Jak przekształcą działkę rozbudujemy go o sypialnię na parterze. Obecnie uważam, że taki metraż wystarczy nam na stare lata. Chłopcy już prawie na wylocie, a później tylko sprzątanie i grzanie.
Zapraszam serdecznie, tu na forum i w realu

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:23, 11 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj troszkę przesadzałam, sprzątałam i kosiłam. Pogoda sprzyjała i aż się wracać do domu nie chciało, ale kręgosłup mi powiedział dosyć...

Rano w miejscu gdzie do tej pory stała paleta z klinkierem, wyglądało tak





po jakimś czasie tak





Jak skończyłam tak świeciło słońce że nie byłam w stanie zrobić fotki z tej samej pozycji, zatem z robiłam z innej a jutro nadrobię fotorelację
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:32, 11 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Teraz wygląda tak











Jutro zostało nam zamontować obwódkę z cegły i niech się rozrastają moje roślinki

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:36, 11 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ciąg dalszy cudownej jesieni









____________________
...uDany ogród; Wizytówka
abiko 21:47, 11 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Dana Ty nie masz ogrodu Ty masz park
Wpadłabyś do mnie rozpoznać bodziszka.. wszak specjalistka jesteś od nich i nie tylko.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Magleska 22:47, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Przecudownie.....jesień u Ciebie jest śliczna
cieszę sie ,że znalazłaś rozwiązanie z domkiem 35 m to wcale nie jest mało ... w ikei są takie małe mieszkania świetnie pokazane jak wykorzystać każdą przestrzeń
Moja babcia miała mieszkanie 34 m - 2 pokoje. Kuchnia ,łazienka - i było bardzo funkcjonalne .....
A później sobie rozbudujecie ,jeśli uznacie ,że Wam za mało

Ps .....jeśli kiedyś będziesz chciała na żywo pokazać ogród ,to pamiętaj ,że jestem chętna cudnieeee

A i jeszcze jedno pytanie - cały czas robisz fotki tym aparatem ,co mi na priv pisałaś ? ......
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
dana1s 18:36, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
abiko napisał(a)
Dana Ty nie masz ogrodu Ty masz park
Wpadłabyś do mnie rozpoznać bodziszka.. wszak specjalistka jesteś od nich i nie tylko.


Agniesiu trochę faktycznie parkowo się zrobiło, ale bardzo mi to odpowiada
Zaraz przyjdę zobaczyć, ale czy rozpoznam głowy nie daję

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:42, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Magleska napisał(a)
Przecudownie.....jesień u Ciebie jest śliczna
cieszę sie ,że znalazłaś rozwiązanie z domkiem 35 m to wcale nie jest mało ... w ikei są takie małe mieszkania świetnie pokazane jak wykorzystać każdą przestrzeń
Moja babcia miała mieszkanie 34 m - 2 pokoje. Kuchnia ,łazienka - i było bardzo funkcjonalne .....
A później sobie rozbudujecie ,jeśli uznacie ,że Wam za mało

Ps .....jeśli kiedyś będziesz chciała na żywo pokazać ogród ,to pamiętaj ,że jestem chętna cudnieeee

A i jeszcze jedno pytanie - cały czas robisz fotki tym aparatem ,co mi na priv pisałaś ? ......


Madziu dziękuję kochana
35 parteru i jeszcze poddasze. To bardzo mało, ale wolę tyle niż nic...
Na dole będzie tylko salonik z aneksem kuchennym i łazienka, a na piętrze sypialnia. W sumie dla dwóch osób to wcale nie jest za mało
Planuję dostawić w późniejszym czasie tylko jedną sypialnię na dole, a na jej dachu byłby balkon z piętra. Rozrysowałam to sobie i coraz bardziej mi się podoba
Kiedyś o tym myślałam, ale pierwsze musimy dokończyć pewne prace, żeby sobie odwiedzający nóg nie połamali

Aparat mam od wiosny ten sam


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:48, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj miałam w planach dokończenie wczoraj rozpoczętej rabaty, ale trochę się plany pozmieniały.

Rabata rano wyglądała tak





Później rozłożyłam tylko cegłę kształtując obwódkę, ale nie daliśmy rady jej dzisiaj osadzić.





Kształt chyba będzie ok. może jutro jeszcze poprawię, ale jutro też mamy inne zajęcia...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:50, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Większość dzisiejszego dnia zeszło nam na tym







Na koniec na szczycie zawisła wiecha

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies