Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

duju 21:13, 05 gru 2019


Dołączył: 12 cze 2017
Posty: 46
Dana, ja również wspoinam Twoje ulepy. Właśnie po 2.5 roku wyciągnęłam moje kartony z przechowalni i mam anioły, serduszko, wianuszek - wszystko od Ciebie.
Wszystkiego najlepszego dla Twoich Panów.
dana1s 13:48, 07 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Phoebe napisał(a)
Danuś, a mnie tak bardzo brakuje zdjęć , Twoich dekoracji i klimatu, jaki tworzyłaś...
Podziwiam Was, że tak długo wytrzymaliście w zawieszeniu. Nie dałabym rady.
Ściskam i czekam na świąteczną magię w Twoim domu


Kinguś nie mam ostatnio zbyt dużo czasu, ale od czasu do czasu coś pstrykam
Tutaj jakoś nie mam weny do dekoracji, jest jak jest. Ale dzisiaj sobie włączyłam filmik z czerwca jak mi ptaki świergolą i żaby rechoczą i stwierdziłam że będę szczęśliwa tylko tam!
Nie wiem jeszcze jak to zrobić, ale z pewnością tam zamieszkam
Już mnie wykańcza psychicznie to czekanie i taka stagnacja... normalnie nic się nie dzieje. Dzień podobny do dnia i życie mi ucieka już prawie trzy lata jak mieszkam u Mamy. Mam tego po kokardki...
Świątecznie zrobi się w przyszłym tygodniu, ale raczej po staremu bez szaleństw
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:50, 07 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AgataM napisał(a)


Danuś nie tylko brakowało mi fotek z Twojego pięknego ogrodu, ale też drugiego Twojego talentu. Te figurki są bajeczne....


Aguś kocham mój ogród choć ostatnio trochę mniej się nim zajmuję. Dzisiaj z M jak chodziliśmy po naszych ceglanych ścieżkach stwierdziliśmy, że nie możemy odpuścić bo to jest nasze miejsce na ziemi!
Co do ulepów, mam plan ale dopiero na wiosnę Może mi się uda do tego wrócić
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:52, 07 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Phoebe napisał(a)


O taaaaaak, ulepów brakuje mi ogromnie. Cieszę się, że mam cztery z nich


Mi też brakuje, bardzo mnie to odprężało, ale jak widać na załączonym obrazku takie biedne te moje aniołki wychodziły...
Ty masz cztery i ja też mam tylko cztery, została mi jeszcze ramka na zdjęcia, dzwonek, wianek i świecznik . Mam też stajenkę i jajka na Wielkanoc. Reszta poszła do ludzi
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:54, 07 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
duju napisał(a)
Dana, ja również wspoinam Twoje ulepy. Właśnie po 2.5 roku wyciągnęłam moje kartony z przechowalni i mam anioły, serduszko, wianuszek - wszystko od Ciebie.
Wszystkiego najlepszego dla Twoich Panów.


Justysiu cieszę się, że wreszcie się rozpakowujesz i święta spędzicie u siebie
Niech Was chronią te anioły!
Kochana Chłopaki dziękują!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 14:00, 07 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj straszny ziąb wieje okrutnie, ale musiałam jechać zrobić obchód. Chociaż raz w tygodniu częściej jest trudno.
Już późna jesień, wiatr zerwał resztę liści i mnóstwo gałęzi. Wypadałoby posprzątać, ale nie wiem czy się uda...zobaczymy jaka pogoda będzie po niedzieli?
Tak, czy siak uwielbiam tam być!







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 14:02, 07 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
A tu reszta moich ulepów więcej nie mam.





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
vts 17:14, 07 gru 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 43
Twoja biała porcelana robi wrażenie zwłaszcza wyeksponowana w kredensie-witrynce jest piękna. Ogrodowy metalowy wypoczynkowy kącik z maszyny do szycia to nowy? jakoś go nie pamiętam. Wszystko masz takie klimatyczne i oryginalne. Czekam więc na produkcję od wiosny, to dopiero będą cudeńka!!!
____________________
sierotka 18:51, 07 gru 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Danuś nie możecie odpuścić nie ma mowy nawet my trzymamy mocno kciuki i stanie tam dom wymarzony dla Was
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
pestka56 12:38, 08 gru 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Czytam, że jednak chcesz być szczęśliwa w twoim niedościgle pięknym ogrodzie i to dla mnie ogromna radość. Od razu mnie samej chce się rzucić do roboty w domu, na ktorą nie miałam do tej pory ani odrobiny chęci. Znowu chcę zobaczyć mój dom wykończony, jak sobie kiedyś wymarzyłam.
Dana, zrób wszystko byśmy wszystkie mogły razem z tobą cieszyć się oglądając zdjęcia z postępów w budowie malutkiego, a może wielkiego domku, nowych pomysłów ogrodowych, szklarni, a wszystkiego ze śladami twojej radości.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies