Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Kasiek 21:15, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Piekna masz jesien, piekna
____________________
Bawarka
dana1s 13:14, 05 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Mirka napisał(a)

Lepiej po prawie bo i po co sobie kłopotów dokładać .
Ja już w moim małym domku mieszkam . Jeszcze nie w pełni wykończony ale już na swoim jestem

Trzymam cały czas kciuki za powodzenie aby się i tobie udało zamieszkać


Mirciu bardzo się cieszę, że mieszkasz już na swoim Wykończenie nie ma znaczenia ważne, że w swoich czterech kątach. Powoli dokończycie
Ja dalej czekam na jakiekolwiek wieści z urzędów, tyko miasto mi odpisało, że nie ma takiej opcji Może jakiś świąteczny cud się wydarzy?
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:15, 05 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kolorystyka tak, ale ilość listowia jaka jeszcze miałaś jak nie w późnej jesieni


Sylwuś zdjęcia raczej archiwalne Teraz regularna zima, jak nigdy cieszy mnie biały widok za oknem Myślałam, że to nigdy nie nastąpi, ale chyba pokochałam zimę
Jak ręka?
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:17, 05 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)


tez mam tę Pink Beauty pierwszy sezon i tez przyrost nie jest imponujacy. Jak na kaline rosnie powoli.


tarciu urośnie, ale wiem że jest bardzo kapryśna i dość chorowita. Mam drugą sztukę pierwsza przeprowadzki nie przetrwała...
Najgorsze, że jak tak dalej pójdzie szykuje się kolejna
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:26, 05 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Masz cudowną jesień. I te oszronione kwiaty, ACH
U mnie tylko jeden poranek taki był. Narobiłam zdjęć i teraz mnie leczą z chandry, bo ponuro, wilgotno i zimno się zrobiło.


Kasiu bardzo lubię takie widoczki, ale dopiero raz takie cuda były w tym sezonie Teraz już śnieg leży i dzisiaj pierwszy raz słońce dogrzewa. Pięknie jest!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:26, 05 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kasiek napisał(a)
Piekna masz jesien, piekna


Kasiu teraz zastąpiła ją piękna zima
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:42, 05 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Niestety ostatnio nie mam ani czasu, ani nawet chęci jechać do ogrodu. Skupiłam się na sprzątaniu i domu i głowy. Musze uporządkować i poukładać sobie wszystko od nowa. Daliśmy sobie czas do końca roku na podjęcie ostatecznej decyzji, bo ja już dłużej nie wytrzymam. Muszę mieć gdzie wracać i ma mnie to cieszyć, a zaraz minie trzy lata jak mieszkam u Mamy jak w hotelu...
W domu na osłodę zakwitł mi zygokaktus lub grudnik jak ktoś woli.



W ogrodzie nie wiem, ale tutaj zaczęliśmy dokarmiać ptaki. Gwarno się zrobiło





Ostatnie zdjęcie z ogrodu mam z niedzieli, wtedy spadł pierwszy śnieg i skuło lodem staw. Pięknie to wyglądało



Pozdrawiam Was serdecznie i wracam do tortu, bo mój M ma dzisiaj urodzinki, a w niedziele Duży,po drodze Mikołaj zatem dzieje się
Buziaki!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Phoebe 14:55, 05 gru 2019

Dołączył: 30 mar 2017
Posty: 26
Danuś, a mnie tak bardzo brakuje zdjęć , Twoich dekoracji i klimatu, jaki tworzyłaś...
Podziwiam Was, że tak długo wytrzymaliście w zawieszeniu. Nie dałabym rady.
Ściskam i czekam na świąteczną magię w Twoim domu
AgataM 15:26, 05 gru 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904


Aniołów miałam całe zastępy



Danuś nie tylko brakowało mi fotek z Twojego pięknego ogrodu, ale też drugiego Twojego talentu. Te figurki są bajeczne....
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Phoebe 15:36, 05 gru 2019

Dołączył: 30 mar 2017
Posty: 26
AgataM napisał(a)


Danuś nie tylko brakowało mi fotek z Twojego pięknego ogrodu, ale też drugiego Twojego talentu. Te figurki są bajeczne....


O taaaaaak, ulepów brakuje mi ogromnie. Cieszę się, że mam cztery z nich
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies