Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

galgAsia 15:17, 26 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dana, jesteś kalinowym guru , napisz mi proszę słów kilka o kalinach: bodnantskiej Dawn i wonnej December Dwarf. Chodzi mi o zapach - one pachną czy... niekoniecznie..? Podobają mi się, ale spotkałam się z opinią, że pachną brzydko...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
ewsyg 15:20, 26 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Piekna odsłona jesiennego ogrodu
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
dana1s 15:47, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Czekam na więcej. Wiesz, że lubię zaczynać dzień od spacerku po twoim ogrodzie. Przynajmniej od zapuszczenia żurawia przez płot


Kasiu wedle życzenia
Dziękuję, to miłe!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:49, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)



A nie możesz postawić najpierw jednego 35 m, potem drugiego i w końcu połączyć ich zadaszonymi łącznikami? Z tego mogłaby być piękna architektura


Teoretycznie można by, ale w praktyce to samowola. Moja działka na widoku przy drodze za dużo gapiów, a dwa nie mam ochoty na problemy. Chcę dom w którym spokojnie można mieszkać.
Poza tym obok mam sąsiadów, którzy też czekają to generuje potencjalne kłopoty. Wiesz jak to kole w oko...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:50, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
i ja zapuszczam zurawia
u mnie tez kwitnie kalina


Izuniu zapraszam!
Kaliny o tej porze roku to istna radość dla ogrodnika
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:52, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AgataM napisał(a)
Ogród jak zwykle uroczy, o każdej porze roku. Danuś, często zaglądam do Ciebie, i czytam o pietrzących się problemach budowlanych. Dobrze by było, gdybyś skontaktowała się z kimś, kto miał podobne problemy. Może ktoś, coś by podpowiedział. Czy sąsiedzi mieli podobną sytuację?
Całym sercem jestem z Tobą i bardzo bym chciała żeby Twoje marzenie się spełniło Dbaj o siebie Pozdrawiam


Aguś dziękuję kochana!
No niestety wszystko pod górkę Teoretycznie moja sprawa jest prosta według prawnika, bo jest czystym bezprawiem a urząd i tak się stawia kantem!
Dziękuję
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:53, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Mirka napisał(a)
Gosia 35 m możesz postawić i owszem ale jeśli masz działkę np. 1000 m to na każdym 500 m możesz taki domek postawić .Inacze nie da rady.Wiem bo sama tak chciałam zrobić.
Ps. Mam kuzyna w Wydz.budownictwa w gminie.


Mirciu dokładnie tak jest, jak ma być zgodnie z prawem.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:53, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)
Witam Ciebie Danuś wiesz ,ze trzymam mocno kciuki a wiosna cudna
Serdecznie pozdrawiam


Boguniu cieszę się, że jesteś!
Dziękuję i nie przestawaj
Buiaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:55, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
galgAsia napisał(a)
Dana, jesteś kalinowym guru , napisz mi proszę słów kilka o kalinach: bodnantskiej Dawn i wonnej December Dwarf. Chodzi mi o zapach - one pachną czy... niekoniecznie..? Podobają mi się, ale spotkałam się z opinią, że pachną brzydko...


Asiu napiszę , ale najpierw dokładnie sprawdzę. Jutro będę na ogródku to wsadzę w nie nos
Mi zapachy nie przeszkadzają nawet te z gatunku śmierdzieli
Dam znać jutro.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:55, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
ewsyg napisał(a)
Piekna odsłona jesiennego ogrodu


Ewuniu dziękuję kochana. Uwielbiam jesień, a nawet ostatnimi czasy lubię zimę
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies