Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 17:04, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)


ja to nie pamietam jak slonce wyglada u nas od miesiecy niebo zachmurzone i ciagle pada lub mzy, mgla i wilgoc. ohydztwo, przez to i humor nie dopisuje


A u nas od tygodni nie padało, temperatura stale dość wysoka z jednodniowym wyjątkiem, ale warto było zmarznąć dla takich widoków







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:05, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Pszczelarnia napisał(a)



Stół przygotowany na przyjęcie gości. Siedziska na krzesłach rozłożone. Za chwilę pewnie pojawi się ogrodowa kuchnia.


Czekam na opisy kalin. Jak Ci rośnie k. 'Pink Beauty'? Moja tak powoli rośnie.


Ewciu zawsze jestem w pogotowiu. Teraz już poduchy pochowane, ogród goły ale nadal wesoły za sprawą między innymi czerwonych dereni
Jutro opiszę kaliny
Pink Beauty mam pierwszy sezon, poprzednia nie przeżyła przeprowadzki, ale też dość wolno rosła.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
galgAsia 17:10, 26 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
dana1s napisał(a)


A u nas od tygodni nie padało, temperatura stale dość wysoka z jednodniowym wyjątkiem, ale warto było zmarznąć dla takich widoków



Czy ten przecudny powojnik to Princess Red? i on jeszcze kwitnie?! No cuda jakieś
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
dana1s 17:14, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
galgAsia napisał(a)

Czy ten przecudny powojnik to Princess Red? i on jeszcze kwitnie?! No cuda jakieś


Asiu tak to Princess Red i ciągle ma nowe pąki, ale u nas jest ciągle około 12-15 stopni. Jest piękny muszę kupić kolejne dzwonkowate powojniki, uwielbiam te delikatne kwiaty
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
greg66 17:52, 26 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
CZytałem kiedyś świetną ksiażke o Nikiszowcu i Giszowcu "Czarny Ogród" Małgorzaty Szejnert rewelka, polecam.

Kolory jesieni nieodżałowane

Jesienne chmury znów pędzi wiatr
W dalekie strony, w daleki świat.
Zielone drzewa, które chroniły nas,
W żółte kolory zamienił czas.


____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
dana1s 18:28, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
CZytałem kiedyś świetną ksiażke o Nikiszowcu i Giszowcu "Czarny Ogród" Małgorzaty Szejnert rewelka, polecam.

Kolory jesieni nieodżałowane

Jesienne chmury znów pędzi wiatr
W dalekie strony, w daleki świat.
Zielone drzewa, które chroniły nas,
W żółte kolory zamienił czas.




Grzesiu nie znam, ale jak polecasz to sobie sprawię na zimowe wieczory
Dziękuję bardzo za te piękne słowa!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mirka 19:12, 26 lis 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
dana1s napisał(a)


Mirciu dokładnie tak jest, jak ma być zgodnie z prawem.

Lepiej po prawie bo i po co sobie kłopotów dokładać .
Ja już w moim małym domku mieszkam . Jeszcze nie w pełni wykończony ale już na swoim jestem

Trzymam cały czas kciuki za powodzenie aby się i tobie udało zamieszkać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sylwia_slomc... 19:19, 26 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
dana1s napisał(a)


Sylwuś jesienne, ogniste i kolorowe. Jesień była wspaniała, teraz już trochę mniej kolorów, ale i tak jest pięknie

Kolorystyka tak, ale ilość listowia jaka jeszcze miałaś jak nie w późnej jesieni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 09:13, 27 lis 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7566
dana1s napisał(a)



Pink Beauty mam pierwszy sezon, poprzednia nie przeżyła przeprowadzki, ale też dość wolno rosła.


tez mam tę Pink Beauty pierwszy sezon i tez przyrost nie jest imponujacy. Jak na kaline rosnie powoli.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
pestka56 10:25, 27 lis 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Masz cudowną jesień. I te oszronione kwiaty, ACH
U mnie tylko jeden poranek taki był. Narobiłam zdjęć i teraz mnie leczą z chandry, bo ponuro, wilgotno i zimno się zrobiło.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies