Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

pestka56 12:36, 28 gru 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dana, życzę ci noworocznie tych widoków już z progu własnego domku. Uściski
____________________
Kasia
Basilikum 14:57, 28 gru 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
O tak to ja sie dolaczam do Kasi zyczen no dziwnie z tym sniegiem, u nas (na Dolnym Slasku) dzis proszylo ale öd dazu sie topilo. A wieje tez brrr
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 19:01, 28 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Więcej bieli miałaś niż u nas było, trzeba się cieszyć i takimi momentami bo nie wiadomo czy będzie jeszcze tej zimy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 19:18, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Danusiu,wszelkiej pomyślności na Nowy Roczek, szczególnie w sprawie Waszych planów odnośnie DOMU Pozdrawiam!
Ogród w śnieżnej szacie uroczy!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
galgAsia 19:38, 28 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Danusiu, piękny Twój ogród w zimowej szacie Jak dobrze, że chcesz się nim z nami dzielić
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
dana1s 16:23, 29 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Dana, życzę ci noworocznie tych widoków już z progu własnego domku. Uściski


Kasiu dziękuję kochana Mam nadzieję, że wreszcie się doczekam
Wam również wszelkiej pomyślności! I załóż wreszcie swój wątek, proszę
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:26, 29 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
O tak to ja sie dolaczam do Kasi zyczen no dziwnie z tym sniegiem, u nas (na Dolnym Slasku) dzis proszylo ale öd dazu sie topilo. A wieje tez brrr


Izuniu bardzo dziękuję! Jesteś u nas
Wreszcie troszkę zimowo się zrobiło, ale od tego tygodnia znów ocieplenie. Nie wiem, czy się cieszyć, czy nie... z jednej strony wolę jak jest ciepło, ale wiadomo że jak nie wymrozi to i robale, i choróbska będą się panoszyć...
U nas dzisiaj spokojnie, ale siedzę w domku i nawet się nie ruszam. jakiś leń mnie dopadł
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:27, 29 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Więcej bieli miałaś niż u nas było, trzeba się cieszyć i takimi momentami bo nie wiadomo czy będzie jeszcze tej zimy


Sylwuś dzisiaj niewiele z tego zostało, myślę że w tym tygodniu wszystko się stopi. Dziwny ten klimat się zrobił. Żeby było wiadomo czy tak już będzie to by człowiek wiedział czy okrywać rośliny, czy nie a tak ciągle w pogotowiu...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:29, 29 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anpi napisał(a)
Danusiu,wszelkiej pomyślności na Nowy Roczek, szczególnie w sprawie Waszych planów odnośnie DOMU Pozdrawiam!
Ogród w śnieżnej szacie uroczy!


Aniu bardzo dziękuję kochana Wam również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Chwilowo było biało, ale znów wraca szarość, mogłoby trochę słonka wyjść. Taki posępny czas.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:31, 29 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
galgAsia napisał(a)
Danusiu, piękny Twój ogród w zimowej szacie Jak dobrze, że chcesz się nim z nami dzielić


Asiu lubię takie widoki, ale są coraz rzadsze. Zima potrafi być urocza, ale ostatnio na niebie ciągle bura szmata i człowiekowi nic się nie chce.
Ciężko mi Was zostawić
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies