Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 17:05, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anabuko1 napisał(a)
Zajrzałam popodziwialam wiosenne kolorowe różne kwitnienia.
Kępy ciemiernikow śliczne.
Zabcie fajniusie. I mnie jeszcze ich nie widziałam .
Pozdrawiam


Aniu miło Cię gościć
Wiosna się dopiero rozkręca, ale pąków na wszystkim co nie miara Oby ich mróz nie zniszczył.
Ciemierniki się rozszalały i rozsiały mam kilkadziesiąt siewek maluśkich pod nimi. Już to widzę jak się rozrosną
Żaby bardzo lubię jest ich masa i to mnie cieszy
Przyjdą.
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:09, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
Danuś też się boję, ale musimy wierzyć, że będzie dobrze. Wielu ludzi chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i robią głupoty. Dobrze, że mamy ogrody, bo jakby nam przyszło tylko siedzieć, to człowiek by się zagnębił tym wszystkim, a tak to chociaż myśli oderwiemy. No i coraz piękniej się robi. Ja jutro wracam do pracy. Teraz emuś w domu będzie dyżurował. Matko, to wszystko jest nieprawdopodobne. Oglądaliśmy filmy o rozprzestrzenianiu się różnych wirusów, a teraz mamy to w realu. Oby z happy endem.


Kasiu staram się myśleć pozytywnie, ale coraz trudniej mi to wychodzi. Dobrze, że wiosna wprowadziła trochę optymizmu w te ciężkie czasy.
U nas już tylko M pracuje. Będzie krucho z kasą...
Niestety to nie film
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
BKosimkArt 17:12, 22 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Danuś piękna wiosna, ciemierniki masz dorodne! A żaby, przeboskie, zdjęcie genialne!
Zdrówka Tobie też!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
dana1s 17:13, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Obawiam się, że tu nie będzie happy endu dla nikogo z nas. Odczujemy zapaść gospodarczą. My posiadaczki i posiadacze ogrodów z całą pewnością mniej niż inni. Przynajmniej psychicznie lepiej sie trzymamy.

Dziś kończę plany zakupowe do nowej rabaty. Okropnie ciężkie decyzje, co na tak, a z czego jednak zrezygnować. Tym bardziej, że nie wybiorę się na żadne zakupy. Wsio via internet.


Kasiu obyś się myliła, ja liczę na to że znajdą na to odtrutkę i jeszcze zobaczę moje ukochane Włochy w tym roku, może później ale zobaczę
Dobrze, że mamy ogrody tam można regenerować umysł i ciało
Ja nie mam konkretnych planów, ale na liście jest kilka pozycji . Wolałabym objechać szkółki osobiście i jeszcze się wstrzymam przed kupowaniem w necie.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:14, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)
Pestka no to dowalilas. Dla przeciwwagi powiem, ze happy end bedzie. byle jaki ale bedzie. a czarnowidztwo nikomu nie sluzy


Aniu musi być , innej opcji nie ma. Mam nadzieję, że nastąpi szybciej niż nam się wydaje!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:24, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BKosimkArt napisał(a)
Danuś piękna wiosna, ciemierniki masz dorodne! A żaby, przeboskie, zdjęcie genialne!
Zdrówka Tobie też!


Basiu wiosna w natarciu, choć zima dzisiaj trochę postraszyła. Myślę, że wkrótce wiosna rozgości się na dobre.
Ciemierniki ładnie się rozrosły w ostatnim sezonie. Muszę dokupić kolejne
Dziękuję, żaby są piękne.
Zdrówka również
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:27, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
To jeszcze kilka pąków

Tawuła śliwolistna



Kalina Burkwooda



Obiela



czeremcha



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 18:41, 22 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
dana1s napisał(a)




Danusiu co to???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 18:47, 22 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Danusiu co to???


Sylwuś to Abeliofylum koreańskie. Uwielbiam ten krzew, kwitnie jako pierwszy nie licząc kalin kwitnących całą zimę.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Agania 18:53, 22 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dana masz swoją ulubioną kalinę?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies