Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

pestka56 17:40, 09 lis 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Widać dobrze zadbałaś o rośliny i dobrze je posadziłaś, więc się odwdzięczają.

Pięknie u ciebie jak zawsze.

A ja doczekać się nie mogłam, aż zajrzysz. Kupiłam dwie kaliny Burkwooda i Amerykańską. Chciałam cię zapytać o tę pierwszą. Jak ona u ciebie wygląda, jak z kwitnieniem i zimowaniem. I... bardzo proszę o zdjęcia
____________________
Kasia
dana1s 15:02, 11 lis 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Pięknie, zjawiskowo, lato, jesień i toscania, dzięki za cudowne foty
Jesteście super parą...życzę wytrwałości, zdrowia i szczęścia


Aguś bardzo dziękuję za miłe słowa. Trochę mi ten sezon uciekł między palcami, mam absolutny niedosyt ogrodu. Cieszę się że sobie poradził beze mnie i aż tak nie straszy. W tym roku jedynie Włochy i pobyt w Toskanii ukoił moje zmysły. Było cudownie, jakbym miała się gdzieś wyprowadzić to właśnie w ten rejon Włoch.
Wam również zdrowia, teraz to jest najważniejsze!
Mam nadzieję że jeszcze będzie zwyczajnie i może nawet damy radę wybudować dom
Miło nam bardzo, dzięki!!

I błękit za nami i nad nami. Raj!!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:07, 11 lis 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Pszczelarnia napisał(a)
Dana, jakie fotografie! Ogród i bez Twojej pielęgnacji piękny - pokazuje takie swoje dostojne dawne piękno.

To może więcej fotek z tej Toscanii? Poczuję się jakbym była na wakacjach.


Ewciu bardzo się cieszę że podoba Ci się w moim samopas puszczonym ogrodzie. Miałam dzisiaj coś zrobić ale od wczoraj smaruję lędźwie o nie mogę się schylać. Ogród musi jeszcze poczekać...
Kochana bardzo chętnie wstawię zdjęcia bo mam ich mnóstwo, ale po ostatnim wpisie mój laptop odmówił posłuszeństwa. Mój Mały stara się go reanimować, ale uparty jest i nie chce współpracować. Mam na nim 500gb zdjec mam nadzieję że się uda go naprawić. Teraz nadaję z telefonu. Tego nie lubię i mam tu tylko kilka fotek głównie z nami a nie wiem czy Was katować naszymi zdjęciami. Buziaki i zdrowia!!

My w Pizie

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:16, 11 lis 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Widać dobrze zadbałaś o rośliny i dobrze je posadziłaś, więc się odwdzięczają.

Pięknie u ciebie jak zawsze.

A ja doczekać się nie mogłam, aż zajrzysz. Kupiłam dwie kaliny Burkwooda i Amerykańską. Chciałam cię zapytać o tę pierwszą. Jak ona u ciebie wygląda, jak z kwitnieniem i zimowaniem. I... bardzo proszę o zdjęcia


Kasiu może nie wszystko jest dobrze usytuowane, ale nawet nie miałam jak w tym roku czegoś skorygować.
Dziękuję
Kilka razy się zbierałam, ale wiecznie coś mi przeszkadzało. A teraz jak się już zebrałam to mi padł komputer...
Kalina Burkwooda jest absolutnie cudowna, pięknie pachnie i ma zjawiskowe kwiaty rośnie dość wolno. Kaliny amerykańskiej nie mam. Muszę poczytać o niej, bo bardzo je lubię!
Zdjęć póki co nie dodam, bo nie mam jak. Jak coś się zmieni to wstawię.

Dla Ciebie Siena






Miłego dnia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 22:18, 11 lis 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Piękne włoskie wakacje. Też mam trochę wspomnień z Włoch: Bolonia, Rawenna, Wenecja, Triest. Polecam na przyszłość, bo w każdym z tych miejsc jest coś szczególnego, specjalnego.

Ta ognistolistna na pniu to amerykańska.
____________________
Kasia
Basilikum 08:22, 12 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Danus fajnie, ze juz jestes tu z nami
To byl ogorodowo trudny rok. U nas ciagle padalo, lato jakies marne bylo. Tak szybko przelecial ten rok ja juz z planami w glowie na przyszly.

Super, ze udalo Ci sie wyrwac choc na troche na urlop, widoki super

Pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BasiaLT 09:48, 13 lis 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Super że znowu jesteś Wakacje super. Miło się ogląda takie widoki w listopadzie, jak u nas za oknem zimno i mgła.
Buziaki i pozdrawiam
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Maly_Bialy_D... 22:43, 22 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Danusiu kochana, wróciłam i witam Ciebie serdecznie widzę, że cudowna podróż za Tobą, jak zwykle można oczy nacieszyć fotografiami.
Rozumiem, że budowa jeszcze nie ruszyła? Mam sporo zaległości do poczytania. Będę się starała nadrabiać
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
dana1s 07:00, 13 gru 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Piękne włoskie wakacje. Też mam trochę wspomnień z Włoch: Bolonia, Rawenna, Wenecja, Triest. Polecam na przyszłość, bo w każdym z tych miejsc jest coś szczególnego, specjalnego.

Ta ognistolistna na pniu to amerykańska.


Kasiu uwielbiam Włochy, w większości tych miast już byłam. Teraz planujemy kolejne wojaże. Mam nadzieję, że będziemy zdrowi i będzie taka możliwość.
Przepiękna Kalinka. Muszę poczytać i się rozejrzeć. W tym sezonie ogród zszedł na dalszy plan. Kupiłam zaledwie kilka hortensja. Może w przyszłym roku najdzie mnie wena i znajdę czas na jego pielęgnację, ale czas pokaże...
Buziaki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:04, 13 gru 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
Danus fajnie, ze juz jestes tu z nami
To byl ogorodowo trudny rok. U nas ciagle padalo, lato jakies marne bylo. Tak szybko przelecial ten rok ja juz z planami w glowie na przyszly.

Super, ze udalo Ci sie wyrwac choc na troche na urlop, widoki super

Pozdrawiam serdecznie


Izuniu trochę mi trudno, bo muszę pisać z telefonu. Niestety mój laptop padł na amen a wraz z nim 500 GB zdjec
Muszę kupić nowego, ale póki co mam inne wydatki.
Dla mnie też trudny, ale ze względu na brak czasu. Też mam plany i wielka nadzieję na ich realizację!
Wczasy to był świetny czas, na chwilę zapomnieliśmy o wszystkich utrapieniach. Oby następny rok był normalny, tak po prostu. Pozdrawiam serdecznie!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies