Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 07:06, 13 gru 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BasiaLT napisał(a)
Super że znowu jesteś Wakacje super. Miło się ogląda takie widoki w listopadzie, jak u nas za oknem zimno i mgła.
Buziaki i pozdrawiam


Basiu muszę sobie jakoś grafik życiowy poukładać, bo tęsknię za Wami, za ogrodem i za normalnością. Jednak nie wychodzi mi to zbyt dobrze. Przyzwyczaiłam się do tego, że mam czas na ogród, a teraz nie mam czasu nawet na spanie...
Często wracam do chwil z Toskanii to były cudowne wakacje
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:13, 13 gru 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Maly_Bialy_Domek napisał(a)
Danusiu kochana, wróciłam i witam Ciebie serdecznie widzę, że cudowna podróż za Tobą, jak zwykle można oczy nacieszyć fotografiami.
Rozumiem, że budowa jeszcze nie ruszyła? Mam sporo zaległości do poczytania. Będę się starała nadrabiać


Basiu bardzo się cieszę że jesteś. Byłam po cichutku u Ciebie, pięknie Ci dojrzewa ogród. Ostatnio podróże cieszą mnie najbardziej, bo niestety w sprawie małego domku w ogrodzie nic się nie dzieje i obawiam się że nic z tego nie wyjdzie... to już 6 rok...
Brakuje mi już sił i cierpliwości. Nachodzi mnie coraz częściej myśl że ta moja robota w ogrodzie na nic się zdała i nigdy tam nie zamieszkam. Wiem, że u Mamy nie chce zostać więc trzeba będzie podjąć konkretne kroki. Myślę że najbliższe pół roku to pokaże.
Zdjęć prawie ostatnio nie robię, bo jestem po całym dniu w pracy. Wracam jak jest ciemno i nawet nie miałam okazji zobaczyć większości kwitnie w ogrodzie.
Minął mi sezon między palcami...
Pozdrawiam serdecznie!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:25, 13 gru 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Niestety nie miałam okazji być ostatnio w ogrodzie, ale udało mi się uwiecznić pierwszy śnieg, ale nie mam jak pokazać bo komputer niestety nie do uratowania.
Ostatnio cieszy mnie to co mam pod ręką, przystroiłam sobie mieszkanko. U mnie już zrobiło się świątecznie.









Miłego dnia!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gosiek33 07:34, 13 gru 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pozdrawiam serdecznie

Ozdoby jak zwykle u Ciebie przecudne
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 07:52, 13 gru 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
Pozdrawiam serdecznie

Ozdoby jak zwykle u Ciebie przecudne


Gosiu dzień dobry
Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. U mnie jak zwykle mało kolorowo, ale tak lubię najbardziej.
Dla Ciebie moja najpiękniejsza ozdoba

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 10:29, 13 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Danusiu czasem trzeba te trudniejsze czasy po prostu przeczekać, a nie wiadomo co tam nam los za zakrętem szykujeCzęsto po trudnym czasie przychodzi coś lepszego czego Wam życzę z serca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 10:48, 13 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
I ja również.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Basilikum 11:09, 13 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Danus ale u Ciebie przytulnie. Lapka szkoda a fotek jeszcze bardziej.

Pozdrawiam adwentowo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 13:04, 13 gru 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Danusiu kalina jest od Szmita

Dobrze, że zaglądasz, ale szkoda, że brak zdjęć z ogrodu.
____________________
Kasia
vts 17:09, 14 gru 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 43
Danusiu, dobrze Cię widzieć, nie zamartwiaj się jakieś korzystne rozwiązanie znajdziecie.
Pogoda ponura więc i zdjęcia ogrodu zrobisz później za to Twoje świąteczne wnętrza jak zwykle urokliwe. W witrynce bardzo ciasno czyżbyś jeszcze dokupiła ulubioną białą porcelanę?
zdrowia i pozdrawiam Lila
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies