Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 19:28, 16 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
"Wiosna cieplejszy wieje wiatr..."



____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Maly_Bialy_D... 19:59, 16 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Przydreptałam z rewizytą do sąsiada Witam serdecznie, u mnie tez już pierwsze siewki na parapetach
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Radziu2013 20:01, 16 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Maly_Bialy_Domek napisał(a)
Przydreptałam z rewizytą do sąsiada Witam serdecznie, u mnie tez już pierwsze siewki na parapetach


Tak jak i u mnie. Teraz czekam tylko z niecierpliwością na pierwsze wschody
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hankaandrus_44 20:21, 16 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Radziu, pierwsze wschody to Tobie tulipanki zgotowały.
Ale też do swoich będe zaglądać z niecierpliwością, czego nie wysieję jutro i pojutrze, to dopiero po 28 siać będę albo i później.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 21:07, 16 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam. Jestem na pierwszej stronie doznałam szoku jak zobaczyłam ten budynek pewnie gospodarczy, jak u mojej siostry, myślałam, że mi zrobiła jakiś kawał. Jak podobnie.

Radziu to nie wszystko (w międzyczasie obejrzałam twój wątek).
Widzę, że jesteś przy komputerze chodzisz jeszcze do szkoły? Ile masz lat bo mamy tutaj więcej chłopaków takich małolatów i mają takie hobby ogrodnicze, np. Krzysiek.
Jak chcesz piękne róże to szukaj po szkółkach różanych np. rosacwik, rosaria,to są dobre szkółki no kupuj i sadź.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Radziu2013 21:17, 16 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam. Jestem na pierwszej stronie doznałam szoku jak zobaczyłam ten budynek pewnie gospodarczy, jak u mojej siostry, myślałam, że mi zrobiła jakiś kawał. Jak podobnie.


Na razie gospodarczy ( częściowo szopka, częściowo wędzarnia ) ale tak mi się marzy wiata ( z jednej strony otwarta ).
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Monia81 21:25, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Witam się i ja, masz pięknie i kolorowo Kicia rewelacja (sama mam dwa koty), mieczyki to cudne kwiaty, też zamawiałam kilka rodzai w Benexie (m.in mieczyk atom, sunshine, tango) i rzeczywiście są rewelacyjne, a mieczyki abisyńskie super, polecam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Radziu2013 21:28, 16 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Monia81 napisał(a)
Witam się i ja, masz pięknie i kolorowo Kicia rewelacja (sama mam dwa koty), mieczyki to cudne kwiaty, też zamawiałam kilka rodzai w Benexie (m.in mieczyk atom, sunshine, tango) i rzeczywiście są rewelacyjne, a mieczyki abisyńskie super, polecam


Witam się i ja.
Czyżby również jakiś miłośnik mieczyków?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Monia81 21:36, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Bardzo lubię te kwiaty, zawsze kojarzyły mi się z dzieciństwem i wakacjami u babci lilie też uwielbiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
pestka56 23:21, 16 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Witam i ślad póki co tylko zostawiam, bo późno.

edit:
Przeleciałam wątek
Widzę, że kolorowo, że Hania poczęstowała Ciebie wierszem, a ja...
Ja o kocicy ...bo to jest kocica o umaszczeniu szylkretowym. Kocury takie nie bywają
Była u nas gościnnie podobna 2 lata. Cizia przyszła dzieci urodzić i wychować. Pobyła jeszcze trochę, zaprzyjaźniła się z moim Pasqalem i zniknęła Mam nadzieję, że nic złego jej nie spotkało, po prostu wybrała inny dom, gdzie żadna kocia zołza, jak moja Spinoza, na nią nie syczy.
Koniecznie wysterylizuj ją jak najszybciej dla jej i swojego dobra. Będzie dłużej żyła, nie będzie cierpiąła podczas rui. Ty też nie będziesz cierpiał patrząc i słuchając.
P.s.: Kotki mają ruję do skutku, dotąd dopóki nie są kotne. Możesz jej nie wypuszczać z domu, ale to nie będzie przyjemne doświadczenie.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies