Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

gosika67 20:34, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No to jesteście do przodu. Jak ja kupiłabym jakieś nasionka i wysiała w tym tygodniu to nie będzie za późno? Radziu będę obserwować Twoje nowe roślinki no i kibicować.
Ja nastawiłam się na łubiny, chciałabym kilka kolorów, ostróżka też jest ładna, dużo tych roślin masz.Będę podglądać jak rosną.
Ela też jesteś z przodu a ja w tyle.Idę za Twoim przykładem i kupię nasionka.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Nowalijka 20:39, 21 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
gosika67 napisał(a)
No to jesteście do przodu. Jak ja kupiłabym jakieś nasionka i wysiała w tym tygodniu to nie będzie za późno? Radziu będę obserwować Twoje nowe roślinki no i kibicować.
Ja nastawiłam się na łubiny, chciałabym kilka kolorów, ostróżka też jest ładna, dużo tych roślin masz.Będę podglądać jak rosną.
Ela też jesteś z przodu a ja w tyle.Idę za Twoim przykładem i kupię nasionka.

Gosiu ja tez niektore sialam w ta niedziele. Wczoraj sialam ostnice. Jest jest jeszcze czas. Ja Cie tylko blagam nie oszalej chociaz Ty na punkcie nasion bo to juz bedzie epidemia.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Radziu2013 20:50, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
No to jesteście do przodu. Jak ja kupiłabym jakieś nasionka i wysiała w tym tygodniu to nie będzie za późno? Radziu będę obserwować Twoje nowe roślinki no i kibicować.
Ja nastawiłam się na łubiny, chciałabym kilka kolorów, ostróżka też jest ładna, dużo tych roślin masz.Będę podglądać jak rosną.
Ela też jesteś z przodu a ja w tyle.Idę za Twoim przykładem i kupię nasionka.


Wcale nie w tyle. Ja swoje wysiałem tak wcześnie bo sie nudziłaem i teskniłem za pracą w ziemi Żebym miał inne ogrodowe zajęcia to wysiałbym nasionka teraz albo część nawet i w marcu. Poza tym większość można siać do ziemi w kwietniu/maju. Wysiewałem żeby wypełnić pystkę ogrodową
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
patrycja 20:54, 21 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Mieczyki abisyński piękne. Też je mam ale najlepsze jest to że nie wiem w której skrzynce są.
____________________
Patrycja mój ogródek
Radziu2013 20:54, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nowalijka napisał(a)

Radziu juz powinnam siac rudbekie? Doradzaj bo nie wiem teraz co robic.


Jeśli chodzi o sianie rudbekii w domu do doniczek to powtarzam prubuję pierwszy raz. Zobaczymy co czas przyniesie. Ale ja nasionek rudbekii nie wysiewałem wszystkich teraz. Wysiałem część a pozostałe zostawiłem do wysiania prosto do ziemi ( chyba w kwietniu ale nie pamiętam ). Może spróbuj zrobić to samo

Dodam jeszcze tylko że rosną na ziemi 2 klasy. Podlewam je gnojówką, a poza tym bardzo lubią jak się z nimi rozmawia
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:55, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ale myślę że z wzejściem w domu nie powinno być problemu.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:56, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
patrycja napisał(a)
Mieczyki abisyński piękne. Też je mam ale najlepsze jest to że nie wiem w której skrzynce są.


A przymierzasz się jeszcze do kupna jakiś? Ja na swojej liście mam chyba jeszcze tylko pięć odmian i na ten sezon z mieczykami koniec Chyba...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hankaandrus_44 21:00, 21 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Jakbyś się miał skusić na mieczyki jeszcze to Velvet Eyes są podobne do tego co Irenka ma w gratisie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Radziu2013 21:01, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hankaandrus_44 napisał(a)
Jakbyś się miał skusić na mieczyki jeszcze to Velvet Eyes są podobne do tego co Irenka ma w gratisie.
'

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:03, 21 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Monia81 napisał(a)
No to z tymi zakupami tak się troszkę trzeba ograniczyć bo przecież cały sezon jeszcze przed nami


Nawet mi nic nie mów Aż się pocę jak pomyślę ile chciałbym jeszcze kupić
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies