Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 22:17, 03 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
SlonecznyOgrod napisał(a)
Hej Radziu, dzięki za wystawienie zdjęć

Teraz o wiele lepiej sobie to zobaczyć niż wyobrazic.
Nie wiem na jakie rozplenice chcę, bo nie wiem jak te ciemne Moudry wyglądają z zawilcami , w internecie nie mogę znaleźć.


Osobiście wydaje mi się że białe zawilce i ta rozplenica nie wyglądałyby źle, ale to rzecz gustu i tego co się komu podoba
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:26, 03 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Radziu sobie nawet nie wyobrażasz jak mi już się na rabatkach chce grzebać.... To jest nie do opisania. Siedzieć w ogrodzie i działać oj tak tak - wiosno przyjdz szybciej błagam, bo nie wytrzymam


To takie ćwiczenie na cierpliwość Z tym że my się chyba pod ty względem nie nadajemy...w marcu okaże się że mamy zszargane nerwy
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 22:26, 03 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Kawał dobrej roboty przez ten rok zrobiłeśGratuluję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 22:26, 03 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)
Stipe juz mozesz. Czytalam ze niektorzy na O maja juz skielkowana.


Dziękuję
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:28, 03 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kawał dobrej roboty przez ten rok zrobiłeśGratuluję


Jak mam być szczery to nie jestem zadowolony bo zakładałem o wiele więcej, ale nie ma co narzekać Nowa rabata powstała i cieszę się z tego

Dziękuję Sylwia
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
patrycja 10:12, 04 lut 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Radziu2013 napisał(a)


Dziękuję
No właśnie, właśnie...przespałaś... brakuję Cię na O A jak z mieczykami? Poczyniłaś już jakieś zakupy?


Przeglądam stronę benexa, całą kartkę mam zapisaną jakie bym chciała mieczyki. Marzenie mieć wszystkie ale trzeba się opamiętać

W zeszłym tygodniu sprawdzałam moje mieczyki, martwiłam się bo jesienią nie były idealnie wysuszone.
Nie jest źle, jak na razie to dobrze wyglądają.
____________________
Patrycja mój ogródek
Radziu2013 10:19, 04 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
patrycja napisał(a)


Przeglądam stronę benexa, całą kartkę mam zapisaną jakie bym chciała mieczyki. Marzenie mieć wszystkie ale trzeba się opamiętać

W zeszłym tygodniu sprawdzałam moje mieczyki, martwiłam się bo jesienią nie były idealnie wysuszone.
Nie jest źle, jak na razie to dobrze wyglądają.


Hahaha choroba ogrodnicza Mi najbardziej podobały się te nowe (Rostov jest piękny, takie mięsiste, skórzane płatki kwiatowe), ale póki co poszły one u mnie w odstawkę...

Ja wzbogaciłem się o 10 nowych odmian (też z benexu). Stwierdziłem, że z mieczykowych szaleństw na ten rok to sobie już odpuszczę...razem będę miał jakieś 16-18 odmian (rabat na razie nie mam za dużo, a stworzonych z samych mieczyków nie chcę)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
BKosimkArt 10:58, 05 lut 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Radziu2013 napisał(a)
Dario

Chyba:

Moudry



Czy Twoja Moundry ma takie białe końcówki na kwiatach?? jakiej jest wysokości??
Pytam bo mam jedną wielką rozplenicę i zachodzę w głowę jaka to odmiana...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Aurelllia 18:14, 05 lut 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radzio właśnie apropos traw - Czy Ty wysiewałeś jakieś oprócz tych jednorocznych ? bo mnie naszło na trawę pampasową, kupiłam sobie nasionka z Vilmorinu, jak na tą firmę to nie były drogie - 3,50 a normalnie przecież sadzonka trawy kosztuje gdzieś z 15 zł - przynajmniej u mnie i teraz mam zagwozdkę, bo nigdy nie siałam traw i nie wiem jak i kiedy i czy jakieś przechłodzenie potrzebne ?
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
gosika67 17:19, 10 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Radziu co u Ciebie, ferie masz? Mój Radziu zaczyna teraz od poniedziałku.
Co z Twoimi różami? Podejrzałam u Ciebie sklep.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies