Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

Rumianka 18:09, 05 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Gosiu, dzięki za kolejne zdjęcia...Ta Twoja pnąca żółta róża jest wyjątkowej urody...Taka wielka rozpięta na pergoli...Cudna. Też mam żółtą niby-pnącą, ale dorasta jedynie do ok 1,50m i dalej ani w ząb. Fajnie ogląda się porównania sprzed kilku lat...dlatego warto fotografować...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 19:02, 05 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Porównania zawsze są fajne Trzy siostry i wszystkie ogrodniczki i rodzic także, zdradźcie jak zarazić własne dzieci, mam dwóch chłopaków jeszcze pomagają , ale miłością do roślin , żaden w tym stopniu nie pała
Idę teraz do Doni zajrzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
19:36, 05 lut 2017
Hej Gonia gdzie się podziewasz? Gości masz a gdzieś latasz

Sylwia to nie to pokolenie.Nasze dzieci też nie za bardzo,owszem pomagają ale pałać miłością do ogrodów to nie pałają,może sympatią tak ale bez fajerwerków jak ich rodzice
Agania 19:49, 05 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Moje dzieci uciekają z domu za dużo obowiązków, mają swój czas, pragną wolności, życia po swojemu....córcia już urządza ogród na balkonie...przed synem ślub i wesele , ale trawnik kosi co tydzień nie trzeba go namawiać...nie pasja a obowiązek, ale ta pasja rodzi się z pracy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gosika67 20:00, 05 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Jestem, jestem.
Mirello planuję jeszcze rabaty z 2 magnoliami, dziś zamówiłam altanę, mam już plac pod nią, kiedyś stał tam pawilon ogrodowy, bo były wtedy modne , potem basen dla dzieci a teraz pustkami świeci i tam właśnie na tej stronie skupię się, bo trawnik paskudny, muszę pomyśleć co koło tej altany, podobają mi się ścieżki z kamieni, takie przypominające stare.

Eliso dzięki, pokażę jeszcze inne róże bo ostatnio udały mi się.

Sylwia dzięki za odwiedziny, będę z rewizytą.

Ania już jestem, byłam przed chwilą u Ciebie.

Tutaj będzie altana i tam będę wszystko porządkować, tj.stare zdjęcie, teraz jest trochę inaczej.



I moje róże

____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:04, 05 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Agato moje 2 dzieci poza domem, jest jeszcze młodszy syn 14 lat tydzień temu skończył i myślę że latem będzie kosił trawę z tyłu na ogrodzie. Nas rodzice nie namawiali do tego, chyba ta pasja w genach, jakoś tak sama przyszła.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sylwia_slomc... 20:04, 05 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Aniaaa napisał(a)
Hej Gonia gdzie się podziewasz? Gości masz a gdzieś latasz

Sylwia to nie to pokolenie.Nasze dzieci też nie za bardzo,owszem pomagają ale pałać miłością do ogrodów to nie pałają,może sympatią tak ale bez fajerwerków jak ich rodzice

Szkoda Ale jak sobie siebie przypomnę w ich wieku to też nie pałałam , może dlatego, że moi rodzice uprawiali tylko owocowe i warzywa, do dzisiaj za warzywnikiem nie przepadam i staram się tak swój urządzić, żeby zdobił, a nie tylko był użytkowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 20:21, 05 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiu piękne masz różyczki

Jak bēdIe wyglądać nowa altana

Ja też tak mam najpierw ogród ozdobny, potem ogród użytkowy, teraz dopiero uświadomiłam sobie co to nie pryskane
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gosika67 20:43, 05 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Agato ja w tym roku dużo pryskałam róże, chociaż mam 2 róże na nóżce kupione 2 lata temu na targach, ale ostatnio chorowały mi, w pierwszym roku były cudne ale już w drugim roku nie zachwyciły tak urodą i też pryskane, jakieś takie kapryśne.Altankę pokażę potem bo mam kłopot ze skopiowaniem.Wiosną udały mi się też tulipany to niektóre z nich. Na jesień posadziłam dużo więcej zobaczymy co wzejdzie.



____________________
Gonia Kwiaty we włosach
asiak 20:46, 05 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Śliczne tulipanki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies