Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 12:14, 19 lis 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Dzisiaj czerpię inspiracje i wiadomości z naszego forum ogrodniczego i artykułów naszej szefowej Moim zadaniem jest przygotować prezentację na temat ogrodu w stylu angielskim
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Radziu2013 12:30, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Hej Aurelia...spóźniony ale również życzę Ci


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 12:45, 19 lis 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radziuuuuu dziękuję
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 23:26, 01 gru 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Melduję się ojejejjeje aż wstyd dwa tygodnie nic nie napisać, nie opowiedzieć - przepraszam, sporo się dzieje i na forum bywam teraz przelotnie - zaglądam ale cichaczem
Co tam w ogrodzie? hmmmmmmmmm masakra - mianowicie w zeszłym tygodniu pozwoliłam sobie na wyjazd w strony lubego i niestety aktualnie zima mnie zaskoczyła, bo to był wtedy ostatni weekend gdzie można było ogród dopracować... a ja co ? w długą... Sytuacja przedstawia się tak: liście w niektórych miejscach niezgrabione a teraz śnieg napadał .... i będzie przez nie pleśń śniegowa jak nic... chyba, że jakimś cudem stopnieje ta hałda!!! Hortensje nie okryte, nieopatulone.... dzisiaj się złamałam i odgarnęłam śnieg nasypałam do środka kory, a na zewnątrz okryłam je agrowłókniną zimową Róże nie mają porobionych kopczyków.... powojniki tak samo....Wisteria nie okryta.... Kompost na rabatach przed zimą nierozsypany.... no nic tylko się załamać.... Liczę, że jednak pogoda łaskawa będzie dla mnie i to stopnieje i trochę popchnę do przodu...
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 23:33, 01 gru 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Takkkkkkk mnie zasypało:

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 23:34, 01 gru 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Kocurek się cieszy, bo wreszcie go nie widać na tle białego puchu, przychodzi się ogrzać i wtedy szaleje z zabawkami - bardzo lubi najłatwiejszą zabawkę pod słońcem czyli kłębek wełny:

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ElzbietaFranka 12:15, 02 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Oj Aurelia zasypalo nas, ale dzisiaj +7 i pewnie jutro śniegu nie bedzie.

TEz licze jeszcze na ladna pogode. Jeszcze kompost musze przerzucic i pare kopek lisci zwiezc.

Ja tam nic w tym roku nie zabezpieczam robie doswiadczenie, jak rosliny przezyja zime to beda rosly te ktore zmarzna wykopie wiosna.
Np mam hortensje co roku od kilku lat okrywam a ta cholernica ledwo kwitnie, wiec jest tez przeznaczona do odstrzalu.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasya 12:45, 02 gru 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
Fajny twój kocurek
A na kopce dla roz jeszcze za wcześnie
W sumie na wszystkie kopce jeszcze czas, byle tylko śnieg stopniał na chwile
Takie przymrozki jak teraz to jeszcze nie mróz, trzeba pozwolić żeby rośliny poczuły ze zima
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Radziu2013 17:18, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Biała pierzyna superowa Ja czekam na taką...u mnie raptem 2-3 cm które już stopniały...jak nie będziesz go chciała to możesz odesłać do mnie

Ja róż w ogóle nie kopczykuję...po całym sezonie sądzę że są na tyle rozkrzewione i rozkorzenione że nie przemarzają...i dobrze, mniej roboty

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Monia81 21:38, 03 gru 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
U Ciebie też śnieg, biały świat się za oknem zrobił u mnie kociakom to wychodzić się nie chce na dwór... za zimno im w tyłki, kołderkowe są
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies