Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 12:41, 18 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
miejsca do odpoczynku puste, zapomniane.....




____________________
anula mój mały raj na ziemi
gagu 12:45, 18 paź 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 40
Anula uwielbiam Twój ogród Jest cudnie Dekoracje przed domem piękne, a dynie do gara Zrób zupę według przepisu Kasi (tendom), ja zrobiłam ostatnio na pewien konkurs kulinarny (taki mały miejscowy) i zajęłam pierwsze miejsce Musze napisac o tym Kasi koniecznie..
I Twojego sierciuszka wypatrzyłam w ogrodzie. Ach jeszcze powiem Ci że super tort zrobiłaś dla Frania
buziaki
ka1sia 12:46, 18 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Anulka, żeby nie było takie puste i zapomniane, to ja siadam na chwilkę i podziwiam, podziwiam...
A jak jeszcze ten super czerwony gość do Ciebie przyjedzie, to dopiero będzie na co popatrzeć, pozdrawiam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
anula_wn 12:48, 18 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829


Danusina rabata ciągle piękna

po hostach widać, że już jesień ! i po kwiatach w donicach....


miłego dnia zaglądającym !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 12:51, 18 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
gagu napisał(a)
Anula uwielbiam Twój ogród Jest cudnie Dekoracje przed domem piękne, a dynie do gara Zrób zupę według przepisu Kasi (tendom), ja zrobiłam ostatnio na pewien konkurs kulinarny (taki mały miejscowy) i zajęłam pierwsze miejsce Musze napisac o tym Kasi koniecznie..
I Twojego sierciuszka wypatrzyłam w ogrodzie. Ach jeszcze powiem Ci że super tort zrobiłaś dla Frania
buziaki


Aga, to zapraszam na jesienną herbatkę w słoneczku! siądziemy w ogrodzie w kocyku i będzie nam ciepło
A dynie jeszcze zostawię, ale zupa będzie, bo uwielbiam! mój M robi super, ale teraz ja zabłysnę
Kasia z pewnością się ucieszy (och jak ona gotuje!). Pierwszego miejsca GRATULUJĘ bardzo !!!
sierściuch jeszcze wyłazi, jeszcze temp. jest ok, potem zdezerteruje, hehe
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 12:52, 18 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
ka1sia napisał(a)
Anulka, żeby nie było takie puste i zapomniane, to ja siadam na chwilkę i podziwiam, podziwiam...
A jak jeszcze ten super czerwony gość do Ciebie przyjedzie, to dopiero będzie na co popatrzeć, pozdrawiam, Kasia


Kasiu
zapraszam, zapraszam!
a Fredka nie mogę się doczekać !!!! to będzie piękny akcent w ogrodzie
pozdrawiam
____________________
anula mój mały raj na ziemi
agam 13:24, 18 paź 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Anula gdzie Ty tego Fredka upchasz?
U mnie stoi mniejszy od Twojego i koncepcja gdzie go posadzić ciągle mi się zmienia.
Pięknie u Ciebie, jak zawsze
____________________
Aga i Ogródek Agam
anula_wn 13:35, 18 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Agam, Fredek idzie w miejsce wierzby
dzieki czemu będzie mocny akcent i wysłona nowo-powstającego tarasu pod domem , coby z ulicy nikt nie podglądał
A wierzbę oddam koleżance
____________________
anula mój mały raj na ziemi
agam 13:39, 18 paź 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Wierzby są fajne ale na chwilkę, ja już 2 wykopałam bo chorowały. Jeszcze 2 mi zostały
____________________
Aga i Ogródek Agam
gagu 14:15, 18 paź 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 40
anula_wn napisał(a)

Anula uwielbiam Twój ogród Jest cudnie Dekoracje przed domem piękne, a dynie do gara Zrób zupę według przepisu Kasi (tendom), ja zrobiłam ostatnio na pewien konkurs kulinarny (taki mały miejscowy) i zajęłam pierwsze miejsce Musze napisac o tym Kasi koniecznie..
I Twojego sierciuszka wypatrzyłam w ogrodzie. Ach jeszcze powiem Ci że super tort zrobiłaś dla Frania
buziaki


Aga, to zapraszam na jesienną herbatkę w słoneczku! siądziemy w ogrodzie w kocyku i będzie nam ciepło
A dynie jeszcze zostawię, ale zupa będzie, bo uwielbiam! mój M robi super, ale teraz ja zabłysnę
Kasia z pewnością się ucieszy (och jak ona gotuje!). Pierwszego miejsca GRATULUJĘ bardzo !!!
sierściuch jeszcze wyłazi, jeszcze temp. jest ok, potem zdezerteruje, hehe


Anula to na herbatkę z chęcią wpadnę Odezwę się na priw to się umówimy. Ja właśnie łąpię ostatnie promyki słonka i na lezaczaku z książką się grzeję Cudna ta jesień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies