Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

mysza 10:00, 09 cze 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Witaj Aniu , śliczne zestawienia tworzysz w Swoim ogrodzie .Co to za trawka rośnie pomiędzy żurawkami , zimowała już w Twoim ogrodzie czy to może nowe nasadzenie ?
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
anula_wn 11:28, 09 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
mysza napisał(a)
Witaj Aniu , śliczne zestawienia tworzysz w Swoim ogrodzie .Co to za trawka rośnie pomiędzy żurawkami , zimowała już w Twoim ogrodzie czy to może nowe nasadzenie ?



Dziękuję !
oglądam dużo realizacji, głównie Danusi i coś próbuję u siebie stworzyć na kształt ładnego ogrodu

a trawka ta biało zielona?
niestety nie znam nazwy.... nie było przy niej karteczki, jak kupowałam ;/
a kupowałam w tym roku, więc nie wiem jak zazimuje.... ale zakątek jest osłonięty, więc moze nie będzie tak źle?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 11:31, 09 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
monteverde napisał(a)
ale żurawki olbrzymy,śliczne przenosisz w miejsce o temp. 6-12 st. wytrzymuje mrozy do -12 )


żurawki zasadziłąm w zeszłym roku i dobrze im tam mają lekki półcień i fajnie rosną!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 11:55, 09 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
róże spod studni k/lustra
mam tam 4 różyczki, przezimowały choć kilka pędów przemarzło zakwitły


dzisiaj rano zaczęła kwitnąć


opisana jako róża wielkokwiatowa
50-80cm


Beetrose / Floribunda
80 cm

obok niej jest jeszcze jedna- Strauchrose / Herkules 120cm, ale jeszcze nie zakwitła ;(
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 12:07, 09 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
moje cudeńko, rosa "Pink Cloud" (2-3m) zasadzone koło bramy wjazdowej
boję się jednak czy nie zostanie przytłoczona przez tzw. dzikie wino , które wdziera się od sąsiada ;-( walczę z nim , ale ciężko to wyplenić...
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 12:07, 09 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 12:14, 09 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
i ostatnie 2 róże
rosną po lewej stronie garażu, wysłaniając to co jest za (m.in. kosz i kompostownik)

biała, "Climbing Elfe' osiągająca 3 m wys.


oraz pnąca, Park West - chciałam aby była blado różowa, ale poniewż to prezent na urodziny nie grymaszę, że jest jakby ... łososiowa silnie rośnie i kwitnie więc jest ozdobą ogrodu !

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 15:46, 09 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie najbardziej przypadła do gustu Climbing Elfe. Ten kremowy odcień to mój ulubiony.
Dziś Aniu podpatrzyłam co w Twoim ogrodzie widać z moich okien i patrzę, że nic

To chyba jednak dobrze Każdy potrzebuje odrobinkę prywatności, a czasem tylko słyszę, jak krzątasz się w ogródku i słyszę Twój deikatny głosik.







Można powiedzieć, że dotykam ścian
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:49, 09 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ania ma pięknego, perskiego kota. Pokaż go Aniu. Teraz rzadko go widuję, ale jak były dziury w siatce to często u mnie przesiadywał na tarasie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 17:22, 09 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu śliczne róże, jak chcesz lekko różową, właściwie tylko muśnięcie , to New Dawn będzie odpowiednia)ta przy wejściu śliczna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies