Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 21:52, 08 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
[img size=624x416]
____________________
anula mój mały raj na ziemi
hania 21:57, 08 cze 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Witam właścicielkę,pięknego ogrodu...podobnie jak ty mam starą czereśnie z pysznymi owocami....
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
anula_wn 22:01, 08 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Sebek napisał(a)
Wygląda na marmur - to z czego jest zrobiona?



nie jest to marmur, a jakieś tworzywo ! pomalowane zresztą i farba schodzi (co widać i dzięki czemu dostałam na nią rabat)
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 22:04, 08 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Sebek napisał(a)
Projektantka za płotem to świetna sprawa
Tylko nie wiadomo jakie realizacje robi i czy robi to dobrze. No chyba że mieszkasz przed Danusią
Tuje to fajna sprawa jeśli masz za płotem ruchliwą ulicę i niepotrzebnych gapiów. Jeśli uważasz, że już dość Cię zakryły to możesz je zrównać - efekt będzie na pewno fajny.
Ciurkadełko masz super fajne


Projektantka mieszka przede mną i robi realizacje i to świetne ! i to jest Danusia właśnie
____________________
anula mój mały raj na ziemi
monteverde 22:04, 08 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
cześć pokusicielko Anulo, ledwo weszła już kusi takimi ładnymi czereśniami), obejrzałam Twój ogród, zdjęcie 1 z lustrem niech mąż zrobi ładną skrzynię i poszukaj do niej agawy amerykańskiej Variegata, tu masz link http://oaza-palmy.pl/Agawa_amerykanska_Variegata_Oaza_Palmy.pdf , będzie pasowała do barwinka, ciurkadełko jest ale nie pasuje mi do tego ładnego tarasu, może obłożyć je otoczkami niedużymi w kolorze piasku? jaśminowiec zielony, sosna zielona, trochę ciemno , może od dołu jaśmin podetnij bardziej w kulę a potem podsadź go np.żółtymi żurawkami, na razie tyle,żeby Ciebie nie zniechęcić, pozdrowienia Ania)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 22:07, 08 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anula_wn napisał(a)

Projektantka za płotem to świetna sprawa
Tylko nie wiadomo jakie realizacje robi i czy robi to dobrze. No chyba że mieszkasz przed Danusią
Tuje to fajna sprawa jeśli masz za płotem ruchliwą ulicę i niepotrzebnych gapiów. Jeśli uważasz, że już dość Cię zakryły to możesz je zrównać - efekt będzie na pewno fajny.
Ciurkadełko masz super fajne


Projektantka mieszka przede mną i robi realizacje i to świetne ! i to jest Danusia właśnie

Coooooo O_O
No wiesz - i że się od razu nie przyznałaś !!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anula_wn 22:09, 08 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Jeszcze kilka fotek od strony wjazdu
Brama jest stara, po poprzednich właścicielach. Może ją wymienimy, ale nie wiem....

widok od bramy , po prawej stronie stojąc przodem do garażu


____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 22:09, 08 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
i lewa strona działeczki (rabata z brzozami) od strony bramy

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 22:12, 08 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Aniu, ale mi niespodziankę zrobiłaś

Jak zobaczyłam Anula to od razu czułam...przeczytałam jednym tchem

Witaj, witaj,witaj, wczoraj miałam redakcyjną robótkę, więc nie odczytałam nowych wątków, a tutaj dużo się dzieje
Czekałam tylko, kiedy się wyda że jesteś moją sąsiadką z zupełnie drugiej strony, to ulubione miejsce Sebka i Shrekola
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 22:16, 08 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gardenarium napisał(a)
Witaj Aniu, ale mi niespodzianke zrobiłaś

Jak zobaczyłam Anula to od razu czułam...przeczytałam jednym tchem

Witaj, witaj,witaj, wczoraj miałam redakcyjną robótkę, więc nie odczytałam nowych watków, a tutaj dużo się dzieje
Czekałam tylko, kiedy się wyda że jesteś moją sąsiadką z zupełnie drugiej strony, to ulubione miejsce Sebka i Shrekola

Hihi - Danusia nie dość, że obtoczona sąsiadami na żywo to jeszcze w sieci
Danuś - nie wiem czy czytałaś, ale chyba się przenoszę na miejsce nowej ławeczki. Mogę mieć dwa?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies